Pcim

Trwają poszukiwania mieszkańca Pcimia. „To kolejna lekcja pokory i determinacji”

Trwają poszukiwania mieszkańca Pcimia. „To kolejna lekcja pokory i determinacji”

„Każdy dzień, w którym nasza grupa poszukiwawczo-ratownicza angażuje się w kolejne poszukiwania zaginionego mieszkańca z Pcimia, to kolejna lekcja pokory i determinacji” – piszą ratownicy Ochotniczej Straży Pożarnej Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Myślenic

 

Mija kolejny dzień poszukiwań mieszkańca Pcimia prowadzony przez Ochotniczą Straż Pożarną Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice. „Każdy dzień, w którym nasza grupa angażuje się w kolejne poszukiwania zaginionego, to kolejna lekcja pokory i determinacji. Nasza refleksja nad tą misją jest głęboka, a nasza determinacja nieustanna” – w mediach społecznościowych piszą ratownicy.

Jak podkreślają analizują każdy nowy ślad, każdą wskazówkę przekazywaną przez rodzinę, sąsiadów, mieszkańców, czy policję. Tym razem na prośbę bliskich zaginionego wraz z ochotnikami przeszukali miejsca sugerowane przez rodzinę.

„Jesteśmy gotowi działać na wielu płaszczyznach, bo wiemy, że każda próba może przynieść przełom w tej trudnej misji. To jest nasza Misja - szukać, pomagać i nie przestawać wierzyć, że odnajdziemy to, czego wszyscy pragniemy - zaginionego bliskiego” – deklarują.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej