Motoryzacja

Jakie usługi ma w ofercie serwis BMW w Krakowie?

Jakie usługi ma w ofercie serwis BMW w Krakowie?

Posiadacze pojazdów marki BMW wiedzą doskonale, że są to auta całkowicie niezawodne. Niemniej jednak ich doskonałość i precyzja wykonania nie zwalnia z obowiązku otoczenia ich odpowiednią opieką.

By zachować wygląd estetyczny, a także żywotność wszystkich podzespołów, konieczne jest regularne serwisowanie w odpowiednim miejscu. Warto więc dowiedzieć się, co może zaoferować autoryzowany serwis BMW Kraków - Dealer M-Cars.

Dealer M-Cars - serwis BMW Kraków oferujący usługi jakości premium

Marka BMW od wielu już lat wyznacza trendy pod względem estetyki i jakości w świecie motoryzacyjnym. Każdy pojazd, który zjechał z niemieckiej linii produkcyjnej jest pojazdem utrzymanym w standardzie premium. Nic więc dziwnego, że dokładnie takie same standardy, opierające się na techniczne zrównoważonego rozwoju, powinien zaoferować także i punkt serwisowy. Nie da się ukryć, że najlepszym przykładem jest tu serwis BMW Kraków, czyli autoryzowany Dealer M-Cars. Jest to serwis cieszący się ogromnym zaufaniem wśród posiadaczy pojazdów tej marki, gdyż wiedzą oni, że mogą tutaj liczyć na pełną niezawodność, szybkość oraz dokładność. Serwis BMW Kraków od wielu lat regeneruje, naprawia i dba o samochody z wykorzystaniem nowoczesnych technik, wysokiej jakości narzędzi oraz wiedzy własnych pracowników. Oferowane przez wspomniany serwis usługi premium to najlepsze, co można "podarować" własnemu autu.

Jakie usługi oferuje serwis BMW w Krakowie?

Serwis BMW Kraków przygotował wyjątkowo rozbudowaną ofertę dla swoich klientów. Dzięki proponowanym usługom, w kompleksowy sposób można zadbać o swoje BMW. W ofercie tego serwisu można znaleźć chociażby:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne - ta usługa skierowana jest zarówno do posiadaczy nowych modeli BMW, ale także i do posiadaczy pojazdów nieco starszych;

  • naprawy elektronicznych podzespołów - usługa pomoże odnowić i zdiagnozować usterki podzespołów opierających się na układach elektronicznych;

  • wymiana części i podzespołów - serwis BMW Kraków z przyjemnością podejmuje się także wymiany tradycyjnych części jak np. klocki hamulcowe oraz pozostałych podzespołów, dbając o ich oryginalność;

  • wymiana szyb - szyby to okno kierowcy, serwis BMW Kraków dokona ich wymiany lub usunięcia rys.

Specjaliści zatrudnieni w serwisie BMW Kraków dołożą wszelkich starań do tego, by każdy kierowca wyjechał samochodem sprawnym, zdiagnozowanym i zadbanym.

Serwis BMW Kraków - naprawy blacharskie i lakiernicze

Serwis BMW Kraków nie ogranicza swojej oferty jedynie do wykonywania niezbędnych napraw technicznych. Profesjonaliści z przyjemnością zadbają także o wygląd zewnętrzny pojazdu. Oferują oni bowiem wszelkiego rodzaju naprawy zarówno blacharskie jak i lakiernicze. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii doboru koloru, a także specjalistycznych urządzeń, w kilka minut zostaną zredukowane wszystkie zadrapania, zarysowania, a także ślady po ewentualnej kolizji. W ten prosty sposób serwis BMW Kraków pomaga wszystkim kierowcom zadbać o to, by ich pojazd nie tracił wartości estetycznej, bez względu na upływający czas.

Serwis BMW Kraków - wygodna diagnostyka online

Serwis BMW Kraków doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że znalezienie wolnego czasu w napiętym grafiku, by podjechać do punktu usługowego, może być dla wielu kierowców wyjątkowo trudne. Z tego też powodu specjaliści zdecydowali się wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Oferują oni e-serwis, czyli możliwość odbycia diagnostyki online. By z niej skorzystać, wystarczy umówić się na taką wizytę, a następnie przygotować urządzenie z dostępem do sieci. Podczas wideokonferencji specjalista wyjaśni, co jest prawdopodobną przyczyną usterki, a także oszacuje wstępne koszty naprawy. Dodatkowo, pomoże umówić się na bezpośrednią już wizytę w serwisie, gdzie samochód zostanie poddany niezbędnej naprawie. Dzięki temu, każdy z kierowców może skorzystać z profesjonalnej diagnostyki, bez wychodzenia z domu. Serwis BMW Kraków jest więc jednym z liderów w branży, który wie, jak spełnić oczekiwania swoich klientów.

Zobacz więcej