Pomagamy

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach walczy z glejakiem. Pilnie potrzebuje pomocy

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach walczy z glejakiem. Pilnie potrzebuje pomocy

Wiola Gil to tegoroczna maturzystka I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach. Zamiast przygotowywać się do egzaminu, walczy z glejakiem mózgu i… potrzebuje naszej pomocy

 

Wiola ma 18 lat i jest uczennicą IV klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach. „Myślałam, że jedynym moim przeciwnikiem, z którym będę musiała się zmierzyć w tym roku, będzie egzamin maturalny, lecz los chciał inaczej...” – mówi o sobie.

Glejak to jeden z najbardziej agresywnych i niebezpiecznych nowotworów mózgu. Ponieważ nie widzę innego wyjścia, jak podjęcie WALKI z tym trudnym przeciwnikiem i WYGRANIE JEJ, muszę prosić Was, kochani, o pomoc! 

Środki ze zbiórki, którą organizuję wraz z moimi najbliższymi, zostaną w całości przeznaczone na moje leczenie i wszystkie potrzeby z tym związane - terapię, leki, wizyty lekarskie, rehabilitację itp. Niestety, to wszystko generuje ogromne koszty...

PROSZĘ, POMÓŻCIE MI od nowa rozpalić w sobie chęć i nadzieję na lepsze jutro, w gronie rodziny, przyjaciół i całego otaczającego mnie świata! Pomóżcie mi wyzdrowieć i żyć! Wierzę, że dobro ma ogromną moc i wraca ze zdwojoną siłą! Dziękuję za każde wsparcie i za każdą Waszą pomoc

– na portalu siepomoga.pl pisze Wiola.

Każdy, kto chciałby wspomóc Wiolę w walce z chorobą może to zrobić włączając się do zbiórki:

Komentarze (4)

 • 8 gru 2023

  I znowu kolejny raz ludzie o dobrych sercach wspierają jak mogą ! a nasze państwo z tektury woli inwestować w remonty kościołów …ołtarzy … tvp zamiast w końcu usprawnić służbę zdrowia i wspomagać tych najsłabszych chorych i potrzebujących !

  93 29 Odpowiedz
  • 8 gru 2023

   We wszystkim co napisałeś masz rację, a pomimo tego dostajesz minusy. To takie moje przemyślenie na temat ludzkiej mentalności.

   59 15 Odpowiedz
   • 8 gru 2023

    No takie to jest to nasze „społeczeństwo” póki samo nie odczuje bo nie trafi się w domu czy w rodzinie to nie zrozumie ile mln czy mld wydaje się na idiotyzmy zamiast wydać na to o co się tak gorliwe modlą czyli zdrowie !!!

    60 19 Odpowiedz
 • 11 gru 2023

  Bądź silna i walcz! Najważniejsza walka z chorobą toczy się w głowie. Silna wiara w pokonanie choroby i nadzieja czynią cuda. Ja wierzę, że Ci się uda! A do pozostałych maturzystów prośba - wspierajcie Waszą piękną koleżankę jak możecie i Wy sami nie dajcie się zwariować. Matura to tylko egzamin. Możecie go zdać, ale wcale nie musicie!

  19 2 Odpowiedz

Zobacz więcej