Rozrywka

Prezenty motoryzacyjne dla dużych i małych

Prezenty motoryzacyjne dla dużych i małych

Jak zaskoczyć bliską osobę w czasach, kiedy światem rządzi konsumpcjonizm? Podarować jej możliwość przeżycia niezwykłej przygody. Emocje, przeżycia i zapisane w sercach wspomnienia to bezcenne prezenty. W dzisiejszym artykule skupimy się na motoryzacji i podpowiemy, jak obdarować fana motoryzacji niebanalnym prezentem.

Najlepszy prezent motoryzacyjny – ekstremalna jazda Monster Truckiem

Dla fana motoryzacji nie ma nic lepszego od przejażdżki wymarzonym samochodem sportowym lub innym pojazdem. To niecodzienne przeżycie dostarcza adrenaliny, ale przede wszystkim jest sposobem na rozwijanie pasji.

Tak naprawdę jazda monster truckiem na prezent to uniwersalna atrakcja dla każdego fana motoryzacji – niezależnie od płci czy wieku. Miłość do szybkich i dużych aut wcale nie mija z wiekiem. Co więcej – można powiedzieć, że miłość do motoryzacji łączy pokolenia.

Na zrealizowanie takiej atrakcji można się wybrać całą rodziną, by dzielić się emocjami z najbliższymi. To świetny prezent dla drugiej połówki z okazji walentynek. Warto wówczas wybrać jazdę Monster Truckiem dla par.

Prezent dla fana motoryzacji – jak wygląda jazda Monster Truckiem?

Nie musisz się obawiać. Obdarowana osoba może liczyć na wsparcie profesjonalnego kierowcy, który dokładnie objaśnia działanie pojazdu. Instruktor pokazuje przede wszystkim, jak bezpiecznie poruszać się tym monstrualnym autem. Udzieli także wskazówek, które pozwolą maksymalnie wykorzystać pojazd i mieć jeszcze większą frajdę z jazdy.

Voucher na jazdę Monster Truckiem zawiera:
·       15 lub 30 minut ekstremalnej jazdy;
·       opiekę instruktora;
·       możliwość jazdy na trudnym terenie – osoba korzystająca z atrakcji sama wybiera, jak chce jeździć;
·       niezapomniane wrażenia.

Co istotne – voucher daje możliwość skorzystania z atrakcji w wielu różnych lokalizacjach, w całej Polsce. Bon można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Jazda Monster Truckiem dla dużych i małych fanów motoryzacji

Jak wspomnieliśmy – jazda wielkogabarytowym pojazdem, którego wycie silników zapisze się w twojej pamięci na zawsze, to uniwersalna atrakcja dla każdego fana motoryzacji. Prezent motoryzacyjny w formie vouchera na przejażdżkę sprawdzi się dla taty, brata, chłopaka czy męża. Równie dobrze fanką pojazdów może być mama, siostra, przyjaciółka lub córka. Dla pasjonata motoryzacji nie ma żadnych ograniczeń.

Prezenty motoryzacyjne dla dorosłych

Doskonałą okazją do obdarowania dorosłej osoby takim prezentem są na przykład: urodziny, imieniny, rocznice ślubu. To świetny prezent również na wieczór kawalerski czy panieński. Odrobina adrenaliny pozwoli rozładować emocje i zredukować stres przed najważniejszym dniem w życiu. Kolejna okazja to na przykład przejście na emeryturę kolegi z pracy.

Voucher można podarować również w ramach prezentu na ślub – szczególnie, jeśli państwo młodzi pałają miłością do motoryzacji. Nie musi to być jazda Monster Truckiem, do wyboru jest również przejażdżka sportowym samochodem, quadami, a nawet czołgiem czy autobusem. 

Jak widać – możliwości jest wiele. Każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

Pomysł na prezent motoryzacyjny dla dzieci

Możliwość przejażdżki prawdziwym samochodem i to w dodatku tak ogromnym jest dla dziecka niesamowitym przeżyciem. Możesz mieć pewność, że atrakcja urośnie do rangi jednego z najpiękniejszych przeżyć dzieciństwa.

Dla dzieci przygotowano specjalny pakiet: Mini Monster Truck. Oczywiście dziecko musi być z opiekunem. Przeżywanie jazdy z fotela pasażera jest równie ekscytujące. Atrakcja obejmuje bezpieczną, ale i emocjonującą przejażdżkę z wykwalifikowanym kierowcą. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w pojeździe montuje się dodatkowo fotelik dla dziecka. Alternatywą może być jazda gokartami, które są wspaniałą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Taki prezent dla małego fana motoryzacji sprawdzi się na urodziny czy imieniny, ale także na I Komunię Świętą. W tym ostatnim przypadku szczególnie ważne jest podarowanie dziecku pozytywnych emocji i przeżyć, a nie tylko materialnych prezentów.