Myślenice

Myślenice. Diler - nastolatek zatrzymany z narkotykami przy Domu Kultury. Tuż pod kamerami monitoringu

Myślenice. Diler - nastolatek zatrzymany z narkotykami przy Domu Kultury. Tuż pod kamerami monitoringu

Dzięki informacji od działu monitoringu miejskiego kryminalni z Myślenic zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie prawie 200 gramów narkotyków, które próbował sprzedać… tuż pod miejską kamerą

 

W czwartek 14 marca obsługa monitoringu ze  straży miejskiej powiadomiła dyżurnego, że przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach, siedzą młodzi mężczyźni, których zachowanie wskazuje, że mogą zajmować się handlem narkotykami.

Już po kilku minutach na miejscu pojawili się policjanci. Gdy sprawdzili zawartość kieszeni i plecaków siedzących tam mężczyzn okazało się, że jeden z nich miał przy sobie dużą ilość środków odurzających. 19-latek, który posiadał przy sobie 114 gramów marihuany i 80 gramów haszyszu został zatrzymany.

- Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i poręczenia majątkowego. Teraz o jego losie zadecyduje sąd – informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Jednocześnie przypomina, że kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Komentarze (10)

 • 18 mar

  No I gitara. Chlopaki wyrwali chwasta.

  40 4 Odpowiedz
 • 18 mar

  Wybitnie inteligentne Escobary.

  31 4 Odpowiedz
 • 19 mar

  "Diler nastolatek" 🙃 dorosły młody mężczyzna który powinien surowo odpowiedzieć za swoje czyny

  30 3 Odpowiedz
 • Jacek Karwatowski 19 mar

  19 lat to ciągle nastolatek jak widać z dziecięcą wyobraźnia ale niech odpowiada jak dorosły w końcu dowód już ma. A mogli pić energetyki to tylko Helena wjechała

  21 Odpowiedz
 • Pablo 19 mar

  No i ledwo chłopak wszedł w dorosłe życie, to od razu na wstępie sobie je...
  Łatwa kasa, zbyt łatwa.... zawsze rodzi kłopoty. Mnóstwo kłopotów...

  Pytanie: czy inni młodzi ludzie, którzy o tym już wiedzą, będą umieli wyciągnąć z tego zdarzenia właściwe wnioski...?

  19 Odpowiedz

Zobacz więcej