Badminton

Polish Seniors Open w Badmintonie. Zawodnicy TKKF Uklejna z medalami

Polish Seniors Open w Badmintonie. Zawodnicy TKKF Uklejna z medalami

W drugiej edycji turnieju Polish Seniors Open wystartowało ponad 180 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy, Słowacji, Włoch, Estonii oraz Ugandy. Nie zabrakło reprezentantów myślenickiego TKKF UKELJNA, którzy zdobywali medale swoich kategoriach

 

W turnieju II Polish Seniors Open wystartowało ponad 180 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy, Słowacji, Włoch, Estonii oraz Ugandy. Nie zabrakło tam reprezentantów myślenickiego TKKF UKELJNA, którzy zdobyli medale w swoich kategoriach.

Michał Chmielarczyk w singlu mężczyzn kat. 45+ bez straty seta wywalczył zloty medal. Dodatkowo Michał w parze z Katarzyną Szafraniec wywalczyli brązowy medal w kat. mikst 35+. Katarzyna dołożyła srebrny medal w deblu kobiet 35+ w parze z Anią Kocimską. Ta w kat. mikst 45+ i w parze z Krzysztofem Gontarskim (Warszawa) zdobyła złoty medal.

Tomasz Proszek w parze z Rafałem Jaskólskim (LUKS Victoria Domecko) zdobył brązowy medal w kat. debel mężczyzn 35+. Mateusz Pietruszka najpierw wywalczył brązowy medal w kat. singiel mężczyzn 30+ by następnie dorzucić złoty medal w kat. debel mężczyzn 30+ w parze z Krzysztofem Glijerem. Ten do swojego dorobku dołożył srebrny medal w kat. mikst 30+. Tomasz Matoga również wywalczył dwa medale, brązowy w singlu mężczyzn 30+ oraz tego samego koloru w kat. mikst 30+ w parze ze Stefanią Stefańczyk (Kielce).

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. 11 memoriał Adama Pulchnego
Badminton 0

Myślenice. 11 memoriał Adama Pulchnego

W hali sportowej przy ZS im. A. Średniawskiego odbył się XI Memoriał im. Adama Pulchnego Turniej upamiętnia postać społecznika, wieloletniego prezesa TKKF, k...