Kolarstwo

Wyścig Majka Grand Fondo w ten weekend. Będą utrudnienia na drogach w powiecie myślenickim

Wyścig Majka Grand Fondo w ten weekend. Będą utrudnienia na drogach w powiecie myślenickim

Wyścig z Rafałem Majką w najbliższy weekend. Jak informują organizatorzy, w związku z tym pojawią się ograniczenia w ruchu na trasie kolarskiej rywalizacji. W miejscach szczególnie niebezpiecznych policja oraz służby organizatora ułatwią włączanie się do ruchu

W sobotę, 8 czerwca, kolarze będą się zmagać na trasie Kornatka - Brzezowa- Droginia. Wyścig został zaplanowany od godz. 14:30 do godz. 16:30.

W niedzielę, 9 czerwca, trasa będzie prowadziła przez następujące miejscowości: Dobczyce Rynek -Kornatka, Droginia, Łęki, Trzemeśnia, Glichów, Czasław, Raciechowice, Zegartowice, Góra św. Jana, Kałuże, Krasne Lasocice, Żerosłąwice, Kępanów, Kawec, Komorniki, Mierzeń, Kwapinka, Stryszowa, Stadniki, Skrzynka, a meta została zaplanowana w Dobczycach przy MGOKiS przy ul. Szkolnej. W ten dzień kolarze mają być na trasie od godz. 14:30 do godz. 18.

Poniżej prezentujemy mapkę z trasą wyścigu.

Komentarze (4)

 • 7 cze

  Po co to komu . Co tydzień rajd.

  16 8 Odpowiedz
 • 7 cze

  Po prostu odwalili by się już od Powiatu Myślenickiego. Ani to atrakcyjne, ani korzystne dla nikogo prócz Panów Kolarzy. A "służby organizatora" to banda upojonych chwilową władzą prostaków. Co roku mam z nimi przejścia.

  12 9 Odpowiedz
 • 8 cze

  Więcej takich imprez, świetna promocja dla regionu i wreszcie coś innego niż piłka nożna

  7 10 Odpowiedz
 • 8 cze

  Kilka lat temu zablokowali drogi w niedzielę rano, kiedy odbywały się komunie. Ludzie z dziećmi do kościoła stali, stały kateringi, krzyki wrzaski dzieci i rodziców niemalże przepychanki z policją. Żaden z telefonów do organizatorów nawet tych oficjalnie podanych niedostępny.
  Taka to "wielka atrakcja dla lokalnej społeczności"

  JAK CHCECIE SOBIE ROBIĆ COŚ TAKIEGO TO W NOCY TAK JAK PRZEWÓZ GABARYTÓW!!!!!

  14 5 Odpowiedz

Zobacz więcej

Dobczyce. Kolarze przejechali przez miasto
Kolarstwo 0

Dobczyce. Kolarze przejechali przez miasto

W ramach 7 edycji Małopolska Majka Days kolarze rywalizowali na trasach prowadzących po okolicznych wzniesieniach Pogórza Wielickiego na trzech dystansach  ...