Miasto

Zbieramy opinie na temat miasto-info.pl

Zbieramy opinie na temat miasto-info.pl

Postanowiliśmy wykorzystać Święta na zadanie Wam kilku pytań związanych z funkcjonowaniem portalu miasto-info.pl. Dotyczą Waszych przyzwyczajeń, preferencji i tego w jaki sposób rozwijać stronę w przyszłości, aby sprostać Waszym oczekiwaniom

W ankiecie pytamy m.in. o to skąd czerpiecie informacje z terenu powiatu myślenickiego, z których części portalu korzystacie najczęściej, jak oceniacie zawartość merytoryczną tekstów, ale również zostawiamy pytania otwarte w których możecie zawrzeć swoje przemyślenia dotyczące strony.

W ankiecie oddajemy się do Waszej oceny, ale liczymy również na propozycje zmian, które wpłyną na poprawę funkcjonowania portalu. Pytania zamknięte pozwolą nam zebrać podstawowe informacje o społeczności jaką razem tworzymy, a otwarte pomogą nam wprowadzić udogodnienia, które sprawią, że korzystanie z miasto-info stanie się bardziej przystępne.

Zapraszamy do uzupełnienia ankiety:

(ankieta zakończona)

Komentarze (46)

 • Brak zdjęcia
  25 gru 2011

  Odnośnie samej ankiety i portalu:
  Cenzura i stronniczość redakcji co już wielokrotnie było poruszane m.in na forum jest dla mnie taką "solą w oku tego mieszkańca" która psuje obraz portalu...
  (Myślenice oczami mieszkańców)

  Natomiast reklam nie widzę bo mam adblock'a jak większość moich znajomych....

  Przydałby się dział poświęcony motoryzacji na forum....

  15 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 gru 2011

  motto pod logiem: "myslenice oczami mieszkancow"zobowiazuje. swietny pomsyl. trzymam za to kciuki

  12 1 Odpowiedz
 • 25 gru 2011

  Bardzo dobry pomysł, taka ankieta powinna być corocznym "eventem". Skoro portal ma być "społecznościowy" to niech społeczność weźmie udział w ankiecie i zadba o jakość na miasto-info. Zapraszam do uczestnictwa w tworzeniu portalu!

  16 7 Odpowiedz
 • 27 gru 2011

  [quote=gość: piotrr]
  czy za uczestnictwo otrzymuje sie jakieś gradienty z reklam? przypomina mi to trochę składkę w kościele - zwłaszcza pytania dotyczące uwag na temat działalności portalu, czy co zrobić aby poprawić poziom dyskusji?! za takie rzeczy firmy płacą słone pieniądze na zasadzie outsourcingu, a tutaj dominuje pogląd współtworzenia, to może również współdzielenie? bo chyba reklamy nie są za darmo? [/quote]

  Chyba strasznie zawiść cię zjada. Zbieranie feed back'u od użytkowników w internecie jest na porządku dziennym. Podoba ci się jakiś serwis to przyczyniasz się do jego rozwoju pomagając swoimi sugestiami. Nikt ci nie każę wypełniać ankiety. Konkurencje też możesz założyć - wolny kraj.

  W niewirtualnym świecie zbieranie opinii bez benefitów też uważasz za złodziejstwo? Przypuśćmy że prowadzę restauracje lub zwykłego kebaba. I jak zapytam klienta czy mu smakowało? Czy bardziej wolałby kebaba z większą ilością mięsa niż tego którego dostał? To czynie wielkie zło, bo powinienem zapłacić słone pieniądze na zasadzie outsourcingu.

  Obserwując miasto-info dochodzę do wniosku że panuje tu straszna zawiść, zazdrość, nienawiść. Jeśli ktoś coś osiągnął, podjął jakieś działanie, w jakikolwiek sposób wyróżnił się od szarej masy. Należy zawsze znaleźć dziurę w całym, miażdżyć go na każdym możliwym kroku i w każdy możliwy sposób.

  11 2 Odpowiedz
 • Mariusz Drzyzga 25 gru 2011

  Cenzura to bzdura....

  A jedyne dla mnie rozwiązanie to wybaczcie mi ale jest takie, żeby komentować mogli jedynie ZALOGOWANI userzy....wtedy nawet jak taki pod ksywka na ciebie pluje możesz mu wyjechac na privie i kłucic sie tam, a nie robić śmietnik na forum publicznym, bo jakby nie było jest to jakaś (nie anonimowa) przestrzeń publiczna

  12 5 Odpowiedz

Zobacz więcej