Kultura

Otwarcie pola paintballowego

Otwarcie pola paintballowego

W dniu święta dziecka założyciele pola paintbolowego w Myślenicach planują zorganizowanie "Dużego dnia dziecka"

- Chcemy połączyć otwarcie naszej działalności z nadciągającym dniem dziecka, gdyż 1 czerwca to ważna data nie tylko dla maluchów lecz także dla tych większych, młodzieży gimnazjalnej oraz ze szkół średnich – zapowiadają organizatorzy.

Między innymi do tych drugich kierują ofertę aktywnego spędzenia tego dnia w postaci rozgrywek w pierwszym turnieju paintballowym w Myślenicach, które odbędzie się w pobliżu boiska KS Dalin.

Dla uczestników czekających na swoją kolej oraz widzów przygotowana zostanie strzelnica treningowa, grill oraz muzyka. Paintball w naszym mieście to jak dotąd 30 arów, 36 pełnych zestawów do walki (marker, maska, kombinezon, rękawiczki). Rozgrywki toczone są w kilku trybach, a najciekawsze z nich to m.in. team’y, walka o flagę, chronienie prezydenta, snajper.

Wieczorem w pubie „Antykwariat” będzie można obejrzeć zdjęcia i film nakręcony podczas meczów paintballowych. Inauguracja imprezy zaplanowana jest na godz. 11 na polu paintballowym.

Zgłoszenia indywidualne (dla złączenia w drużyny) i drużynowe należy kierować na adres e-mail: biuro@paintballmyslenice.pl

Szczegóły na stronie organizatora

Komentarze (4)

 • Brak zdjęcia
  28 maj 2008

  Wreszcie coś się będzie działo na Zarabiu! BRAWO dla pomysłodawców :)

  Odpowiedz
 • 31 maj 2008

  nareszcie jakaś inicjatywa ciekawa brawooo

  Odpowiedz
 • 31 maj 2008

  no no genialny pomysł! coś takiego napewno przyda się mieszkańcom Myślenic i ściągnie więcej turystów. Mam nadzieję że pole będzie dobrze zarządzane i nie podupadnie jak już kilka dobrych pomysłów typu pływalnia na Osiedlu, czy stok narciarski, który ma wielkie szanse a raczej rozczarowywuje :/

  Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 31 maj 2008

  [quote]achzarit napisał: [br](...) Mam nadzieję że pole będzie dobrze zarządzane i nie podupadnie jak już kilka dobrych pomysłów (...)[/quote]
  tez mam taka nadzieje ;p

  Mamy duzo dalej idace inicjatywy i sporo szalonych pomyslow jednak zapal mlodzienczy, chodzby nawet z wlasciwym podejsciem itp. przechodzi ostre starcie z twardymi regulami rzeczywistosci. Po prostu pojawia sie ogromna masa problemow ktore sa tworzone nie wiadomo po co a czasem nawet nieswiadomie przez ludzi ktorym nasza dzialalnosc NIC A NIC nie szkodzi. I to boli. Ale coz, bywa. Idealistyczny wrecz optymizm da i temu rade ;)

  Odpowiedz

Zobacz więcej