Kultura

Dni Myślenic 2012: Kto mógłby zagrać? Wyniki ankiety urzędu miasta

Dni Myślenic 2012: Kto mógłby zagrać? Wyniki ankiety urzędu miasta

 

Dni Myślenic 2012: Kto zagra? Wyniki ankiety urzędu miasta
Kayah, Happysad, Myslovitz i Zakopower to zespoły, które zebrały największą  liczbę głosów w ankiecie jaką przeprowadził wydział promocji Miasta i Gminy Myślenice
Pod koniec stycznia wydział Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji zbierał informacje dotyczące ewentualnych zespołów, jakie mogłyby wystąpić podczas Dni Myślenic 2012. Mieszkańcy mogli podawać swoje typy wypełniając papierowe ankiety, pisząc na facebook'owym profilu Myślenic lub wysyłając e-mail ze swoją propozycją.
Według danych przedstawionych przez organizatora, najwięcej głosów zebrała Kayah (22%). Na drugim miejscu znalazł się zespół Happysad (12% głosów), a na trzecim z wynikiem 7% - formacje Myslovitz i Zakopower. Wśród typowanych wykonawców znalazła się m.in. Ania Dąbrowska, T-Love, Perfect, Krzysztof Krawczyk i Ewa Farna. 36% całości stanowiły głosy, które oznaczone zostały jako "inne". W ankiecie oddano 223 głosy.
"Pamiętajmy, że są to jedynie propozycje. Obserwując spływające głosy internautów na bieżąco kontaktowaliśmy się z menagerami zespołów. Na ostateczny wybór gwiazd, które zagrają dla nas w lipcu, będzie miało wpływ jeszcze wiele czynników. Są to np. wolne terminy, cena oraz wymagania jakie stawiają gwiazdy. Będziemy jednak dokładać wszelkich starań, by zespoły wybrane przez myśleniczan zagrały w planowanym terminie" - można przeczytać na oficjalnej stronie UMiG Myślenice http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/aktualnosci/684-kto-wystapi-podczas-dni-myslenic-2012 .

Kayah, Happysad, Myslovitz i Zakopower to zespoły, które zebrały największą liczbę głosów w ankiecie jaką przeprowadził wydział promocji miasta i gminy Myślenice


Pod koniec stycznia wydział Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji, zbierał informacje dotyczące ewentualnych zespołów, jakie mogłyby wystąpić podczas Dni Myślenic 2012. Mieszkańcy mogli podawać swoje typy wypełniając papierowe ankiety, pisząc na facebook'owym profilu Myślenic lub wysyłając e-mail ze swoją propozycją.

Według danych przedstawionych przez organizatora, najwięcej głosów zebrała Kayah (22%). Na drugim miejscu znalazł się zespół Happysad (12% głosów), a na trzecim z wynikiem 7% - formacje Myslovitz i Zakopower. Wśród typowanych wykonawców myśleniczanie wymieniali m.in. Anię Dąbrowską, T-Love, Perfect, Krzysztofa Krawczyka i Ewę Farnę. 36% stanowiły głosy, które oznaczone zostały jako "inne". W ankiecie oddano 223 głosy.

"Pamiętajmy, że są to jedynie propozycje. Obserwując spływające głosy internautów na bieżąco kontaktowaliśmy się z menagerami zespołów. Na ostateczny wybór gwiazd, które zagrają dla nas w lipcu, będzie miało wpływ jeszcze wiele czynników. Są to np. wolne terminy, cena oraz wymagania jakie stawiają gwiazdy. Będziemy jednak dokładać wszelkich starań, by zespoły wybrane przez myśleniczan zagrały w planowanym terminie" - można przeczytać na oficjalnej stronie UMiG Myślenice.

 

Powiązane tematy

Komentarze (91)

 • Brak zdjęcia
  15 lut 2012

  kult jelonek acid drinkers coma tsa

  32 17 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 lut 2012

  Zakopower.-Pójdę boso, pójdę boso!
  -Nigdzie nie chodź bo zimno.
  A gdzie ?
  Maciej Maleńczuk, Nadchodzi wieczór i nie mogę spać, dzień jak co dzień i znów się na*****em. Nie mogę leżeć i nie mogę wstać. Mocno zaczkałem prawie się zesrałem tylko noc noc noc i obsrany koc :P

  25 14 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 lut 2012

  a kto w ogóle to Farma?

  25 20 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 lut 2012

  Ibisz !!!!!

  16 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 lut 2012

  o matko... z tego diagramu nic nie widać.. szkoda, że nie zaznaczyli wszystkiego jednym kolorem :F

  14 7 Odpowiedz

Zobacz więcej