Pływanie: XIII Zawody o Puchar Burmistrza Myślenic

W zawodach pływackich wzięło udział ok 300 pływaków z Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Po dwa medale zdobyły Karolina Wcisło, Natalia Węgrzyn i Magdalena Bazyl z Myślenic

Zawody o Puchar Burmistrza Myślenic odbywają się w krytej pływalni "Aquarius" od 2001 roku. Zawody te mają na celu propagowanie sportowego trybu życia.

Najlepsze rezultaty pływaków Aquariusa:

kat. 10 lat: Daria Szuba-Łata - brąz na 25m stylem klasycznym
kat. 12 lat: Natalia Węgrzyn - 2 złote medale na 100m stylem dowolnym, 50m grzbietowym
kat. 14 lat: Karolina Wcisło - 2 złote medale na 100m stylem dowolnym , 100m stylem klasycznym, Agnieszka Szostak - srebro na 100 m stylem klasycznym, Antoni Buczek - brąz na 100m stylem klasycznym, Kajetan Wysocki - srebro na 100m stylem dowolnym
kat. 15 lat: Magdalena Bazyl - 2 złote medale na 100m stylem dowolnym, 100m stylem zmiennym
Sztafeta mieszana 8x50m stylem dowolnym w składzie: Magdalena Bazyl, Natalia Węgrzyn, Agnieszka Szostak, Karolina Wcisło, Antoni Buczek, Kajetan Wysocki, Jakub Woźniak, Jakub Klecha zajęła II miejsce.