Kultura

Ziemia Myślenicka w Warszawie: W piątek wystąpi na żywo w Got to Dance

Ziemia Myślenicka w Warszawie: W piątek wystąpi na żywo w Got to Dance

Ziemia Myślenicka od wczoraj przebywa w Warszawie, gdzie w studio telewizji Polsat wystąpi na żywo o godz. 20 w programie "Got to Dance - Tylko Taniec". Czy myśleniczanie przejdą do kolejnego etapu?


Wszyscy uczestnicy wyprawy tuż przed odjazdem z Myślenic
 Ziemia Myślenicka wystąpi w drugim półfinale programu telewizji Polsat. Zespół zaprezentuje dwuminutową choreografię przygotowaną specjalnie na to widowisko. Nasza redakcja jest pierwszą, której zespół zdradza szczegóły układu.

- Z całą pewnością będzie to widowisko oparte na folklorze, ale z pewnymi nowościami. Zatańczymy bardzo żywiołowe i dynamiczne sądeckie tańce. Zachęcam do oglądania i głosowania na naszą formację - namawia Piotr Szewczyk, kierownik zespołu.

Jak donoszą z Warszawy członkowie zespołu, emocje rosną z każdą minutą dla wszystkich - bez wyjątku, a udział w programie na żywo i występ przed ponad 3 milionową publicznością to nowe i ekscytujące doświadczenie. Od czwartku towarzyszy zespołowi w Warszawie ekipa wsparcia, która studzi emocje, a jednocześnie zagrzewa do tańca. To m.in. osoby, które wygrały bilety na wyjazd w jednym z naszych konkursów.

- Pomagamy naszym tancerzom jak możemy podczas występu będziemy trzymać kciuki na backstagu - mówią: Ela, Klaudia, Asia i Marek.

Występ Ziemi Myślenickiej można obejrzeć w piątek 27 kwietnia o godz. w telewizji Polsat.

ODDAJ GŁOS W ANKIECIE

Powiązane tematy

Kino Muza w ubiegłym roku sprzedało 15 500 biletów
Kultura 26

Kino Muza w ubiegłym roku sprzedało 15 500 biletów

W 2012 roku Kino Muza sprzedało 15 500 biletów. To o pięć razy więcej niż przed wprowadzeniem technologii cyfrowej. Czy oglądanie filmów w Myślenicach to nowy trend? Jak oceniacie działalność kina po 1,5 roku od jego otwarcia?

Komentarze (73)

 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2012

  Można nie lubić osoby Pana Piotra Szewczyka, mozna być zazdrosnym. Ale trzeba przyznać że wszaystko co osiągnęli, jest efektem ich ciężkiej, wieloletniej pracy. Brawo Ziemia Myślenicka!

  26 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2012

  PRZESZLI!!!! MEGA SPRAWA, CHWAŁA IM!!!

  19 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2012

  wow jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!OGROMNE GRATULACJE MASAKRA!!!!!!!!!!

  18 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2012

  jest FINAŁŁŁŁŁŁŁ !!!!!

  18 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2012

  spodziewałam się czegoś nowego , fajnego..;/

  17 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...