Kultura

Ziemia Myślenicka w finale programu "Got to dance - tylko taniec" - MINUTA PO MINUCIE

Ziemia Myślenicka w finale programu "Got to dance - tylko taniec" - MINUTA PO MINUCIE

 

Dzisiaj Ziemia Myślenicka na żywo w finale Got to dance
O godz. 20 Ziemia Myślenicka wystąpi w finale tanecznego show telewizji Polsat Got to dance - tylko taniec. To pierwsza formacja reprezentująca polski taniec ludowy, która zakwalifikowała się do finału tego typu programów
Ziemia Myślenicka postawiła na taniec ludowy wzbogacony o nowoczesne aranżacje muzyki folkowej. Takie połączenie sprawiło, że przypadli do gustu tysiącom polaków, którzy w drugim półfinałowym odcinku na żywo zdecydowali, że to właśnie zespół z Myślenic wejdzie do tanecznego finału.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się wytańczyć finał. To wręcz niesamowite! Nikt z nas się tego nie spodziewał. Przed finałem pełna mobilizacja. Pracujemy nad kolejnym układem. Czasu nie jest wiele, ale staramy się jak możemy – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor zespołu.
Tancerze podkreślają że to nie tylko ich sukces, ale także wszystkich tych, którzy na nich głosowali. - Nasze nie znaczy gorsze. Może nie jest to szaleństwo popisów, szpagatów czy fikołków, ale taniec, który wypływa wprost z naszej tradycji i naszych serc. Mamy szacunek dla wszystkich rodzajów tańca, ale ludowy kochamy szczególnie mocno – mówi Monika Tomaszewska, tancerka zespołu.
Finał na żywo o godz. 20
Finał programu z udziałem siedmiu najlepszych grup odbędzie się 11 maja o godzinie 20.00, na żywo w telewizji Polsat. Przed telewidzami zatańczy sześciu wykonawców wskazanych w przez widzów podczas odcinków półfinałowych w głosowaniu sms (po dwie grypy z każdego odcinka) i jeden z tzw. „dziką kartą”, którą przyznają użytkownicy facebooka. Ziemia Myślenicka jest jedynym reprezentantem województwa Małopolskiego.
- Mamy nadzieję, że w finale także możemy liczyć na głosy naszych widzów. Nasz sukces, to także zwycięstwo polskiej kultury i doskonała promocja folkloru i zespołów pieśni i tańca w całej Polsce – przekonuje Piotr Szewczyk.

 

FINAŁ PROGRAMU "GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC" MINUTA PO MINUCIE:
KLIKNIJ PRZYCISK "F5", ABY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ

 

KONIEC

godz. 22:24

Zwycięzcą I edycji programu Got to dance - tylko taniec został Dawid Ignaczak. Na taki wynik nie wskazywali jurorzy. Na jego konto trafi 100 tys. zł.

godz. 22:06

Jesteśmy po występach obu finalistów. Jeszcze przez 10 minut można głosować na swoich faworytów.

godz. 21:53

To koniec przygody Ziemi Myślenickiej w programie Got to dance - tylko taniec. W dogrywce o zwycięstwo zmierzą się zespół Top Toys i Dawid Ignaczak. Będą walczyć o 100 tys. zł.

godz. 21:48

Żaden z jurorów nie wskazał Ziemi Myślenickiej jako swojego faworyta do występu w finale.

godz. 21:48

Wszystkie zespoły stoją na scenie. Czekamy na ogłoszenie wyników.

godz. 21:29

Głosowanie potrwa jeszcze 10 minut. Przypominamy: Aby zagłosować na Ziemię Myślenicką należy wysłać sms o treści  5  na nr 7371

godz. 21:27

Caro Dance otrzymał 3 zielone i 1 czerwoną gwiazdkę. Alan Andersz: Tańczycie po chłopakach z Catch The Flava i co byście nie zrobili z break dance to będzie wyglądać to słabo. Jestem zajarany fest, bardzo to było dobre. Joanna Liszowska: Bardzo dobrze, że dostaliście kartę. Dla mnie układ był bardzo efektowny. Caro to kolor w kartach, a wy jesteście asami. Były momenty kiedy chciałam oglądać i takie, w których uwaga uciekała. Ogólne wrażenie jest takie, że jesteście bardzo dobrzy. Michał Malitowski: Za każdym razem prezentujecie coś nowego. Dzisiaj bardzo współcześnie. Wydaje mi się, że jesteście czarnym koniem tej edycji. Krystyna Mazurówna: Mam do nich żal, są świetni, ale skąd te kompleksy tancerek klasycznych?

godz. 21:19

Zdobywcy "dzikiej karty" (47% głosów internautów) Caro Dance z Siedlec wystąpi jako ostatnia formacja w tej części programu.

godz. 21:09

Swój występ rozpoczął jedyny solista w programie Dawid Ignaczak. Otrzymał 3 zielone i jedną czerwoną gwiazdkę.

godz. 21:09

Aby zagłosować na Ziemię Myślenicką nalezy wysłać sms o treści  5  na nr 7371 

godz. 21:08

Piotr Szewczyk: Nie spodziewałem się, że wejdziemy do finału. Dziękuję mieszkańców miasta i gminy Myślenice i zespołom, które zagłosowały na nas. Dalej prosimy o głosy - numer pięć. Czekamy na głosy.

godz. 21:07

Ziemia Myślenicka otrzymała 2 zielone i 2 czerwone gwiazdki. To jak dotąd najmniej ze wszystkich uczestników występujących w finale.

OCENY JURORÓW: Alan Andersz: Nie lubię tańca góralskiego, ale patrzę na was jak nazespół tańczący tańce ludowe i jesteście najlepszym zespołem jaki widziałem.
Joanna Liszowska: Macie zielone, ponieważ wróciliście do tradycji z rysem nowoczesnym. Coś się zadziało, nie jak w półfinale. Może wraca moda na folk w muzyce. Koko koko Ziemia Myślenicka spoko.
Michał Malitowski: Wydaje mi się, że macie szanse, bo ludzie na was głosowali. Za mało w tym ognia, dużo kroków mało treści. Macie zwyczaj utrzymywania się przy życiu - paskudny zresztą. Brawa dla was, ale dla mnie to za mało na finał.
Krystyna Mazurówna: Stare ciągle jest, jare trochę mniej, ale lepiej to niż cokolwiek innego.

godz. 21:02

Piotr Szewczyk: Przez wszystkie lata pracy z zespołem spotykałem się z opiniami, że ten taniec jest nudny. To nieprawda. Program jest dla nas wyzwaniem. BYć może udział w programie sprawi, że odkryjemy nowe możliwości jakie daje folklor i tradycja.

godz. 21:01

Za chwilę na scenie pojawi się Ziemia Myślenicka. Kierownik Piotr Szewczyk wdział kierpce i również zatańczy z zespołem.

godz. 20:58

Catch The Flava przez jurorów oceniony na 4 zielone gwiazdki. Do tej pory każda formacja zdobyła taki sam wynik. Alan Andersz: Z każdym występem pniecie się ku górze. Nie pokazujecie czystego break'a, ale robicie to tanecznie. Super! Jestem mega zajarany. Zajebiście! Joanna Liszowska: Bardzo dziękuję, że zawsze można na was liczyć. Michał Malitowski: Byliście moimi faworytami. Tańczycie klasykę b-boyingu na światowym poziomie. Jednego z uczestników (Tomka) prosi o kolejną sekwencję. - Dalej jesteście moimi faworytami - kończy. Krystyna Mazurówna: Chciałabym, żeby mnie tego nauczyli, bo ja to czuje. Są genialni.

godz. 20:52

Koniec bloku reklamowego. W drugiej części programu jako pierwsi, a czwarci z kolei prezentują się b-boye z Catch The Flava. Po nich wystąpi Ziemia Myślenicka.

godz. 20:43

 W jednym z naszych sondaży pytamy was, czy występ Ziemi Myślenickiej w programie Got to dance - tylko taniec to dobra promocja dla miasta i regionu. 76% ankietowanych uważa, że tak, 16% ma odmienne zdanie, a 8% trudno powiedzieć.  W sondażu do tej pory oddano 971 głosów.

Wciąż możecie oddać głos.

 

godz. 20:39

Za nami występy trzech formacji. Po przerwie zobaczymy Catch The Flava, Ziemię Myślenicką, Dawida Ignaczaka i Caro Dance.

godz. 20:34

Top Toys, jak pozostałe dwie formacje otrzymał 4 gwiazdki. Alan Andersz: "Jestem jak najbardziej na tak i uwielbiam na was patrzeć". Joanna Liszowska: Taniec jest nie tylko w waszych sercach, ale w każdym nerwie, w każdym z was. Wszystko jest połączone w całość, co tworzy zjawiskowe widowisko. Jesteście znakomici. Michał Malitowski: Taniec jest jak skok na bank i liczy się w nim każda sekunda, a wy to wiecie. Krystyna Mazurówna: Jak coś jest dobre to jest dobre, nawet bardzo dobre, a to jest pokolenie XXI wieku i w tym kierunku idziemy.

godz. 20:30

Trzecim zespołem z kolei, który wyszedł na scenę "Got to dance - Tylko taniec" jest Top Toys. Jego choreografka zapowiada, że w przypadku zwycięstwa pieniądze przekażą na schronisko dla zwierząt, a pozostałą część pieniędzy na regenerację członków zespołu.

godz. 20:26

Formacja Takt Tadek Chełm podobnie jak Lollipops otrzymała 4 gwiazdki. Krystyna Mazurówna stwierdziła, że choreografia była banalna. Alan Anders chwali zespół, Joanna Liszowska pomysł z maską (tancerze mają wymalowane twarze na wzór głównego bohatera filmu "Maska") i twierdzi, że jak dotąd ten występ podobał się jej najbardziej. Michał Malitowski twierdzi, że to najlepszy występ Takt Tadek Chełm. W występie zabrakło mu "odwagi w przełamywaniu konwencji".

godz. 20:19

Takt Tadek Chełm zaprezentuje się jako drugi. To formacja 16 specjalistów od tańców latynoamerykańskich.

godz. 20:16

Widzowie wysyłając sms'y wybierają dwójkę najlepszych. Te formacje awansują do dogrywki, w której kasuje się punkty i na nowo rozpoczyna się walka o 100 tys. złotych.

godz. 20:14

Jako pierwszy prezentuje się zespół Lollipops z Białegostoku. Od jurorów otrzymują 4 zielone gwiazdki.

godz. 20:05

Na swoich miejscach zasiedli już jurorzy programu: Krystyna Mazurówna - tancerka i choreograf,  Joanna Liszowska - aktorka, Michał Malitowski - tancerz latino, Alan Andersz – aktor.

Godz. 20:03

Rozpoczyna się finałowy odcinek I edycji programu Got to dance – tylko taniec telewizji Polsat. W finałowej rozgrywce rywalami Ziemi Myślenickiej będą: zespół Caro Dance, Tak Chadek Chełm, Dawid Ignaczak, Catch The Flava, Lollipops i Top Toys.

godz. 19:50

Za 10 minut rozpocznie się finałowy odcinek programu Got to dance - tylko taniec z udziałem Ziemi Myślenickiej. Mamy więc chwilę, aby przypomnieć sobie poprzedni występ myśleniczan:

 

===================================================

O godz. 20 Ziemia Myślenicka wystąpi w finale tanecznego show telewizji Polsat Got to dance - tylko taniec. To pierwsza formacja reprezentująca polski taniec ludowy, która zakwalifikowała się do finału tego typu programów


Ziemia Myślenicka postawiła na taniec ludowy wzbogacony o nowoczesne aranżacje muzyki folkowej. Takie połączenie sprawiło, że przypadli do gustu tysiącom polaków, którzy w drugim półfinałowym odcinku na żywo zdecydowali, że to właśnie zespół z Myślenic wejdzie do tanecznego finału.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się wytańczyć finał. To wręcz niesamowite! Nikt z nas się tego nie spodziewał. Przed finałem pełna mobilizacja. Pracujemy nad kolejnym układem. Czasu nie jest wiele, ale staramy się jak możemy – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor zespołu.

Tancerze podkreślają że to nie tylko ich sukces, ale także wszystkich tych, którzy na nich głosowali. - Nasze nie znaczy gorsze. Może nie jest to szaleństwo popisów, szpagatów czy fikołków, ale taniec, który wypływa wprost z naszej tradycji i naszych serc. Mamy szacunek dla wszystkich rodzajów tańca, ale ludowy kochamy szczególnie mocno – mówi Monika Tomaszewska, tancerka zespołu.

Finał na żywo o godz. 20

Finał programu z udziałem siedmiu najlepszych grup odbędzie się 11 maja o godzinie 20.00, na żywo w telewizji Polsat. Przed telewidzami zatańczy sześciu wykonawców wskazanych w przez widzów podczas odcinków półfinałowych w głosowaniu sms (po dwie grypy z każdego odcinka) i jeden z tzw. „dziką kartą”, którą przyznają użytkownicy facebooka. Ziemia Myślenicka jest jedynym reprezentantem województwa Małopolskiego.

- Mamy nadzieję, że w finale także możemy liczyć na głosy naszych widzów. Nasz sukces, to także zwycięstwo polskiej kultury i doskonała promocja folkloru i zespołów pieśni i tańca w całej Polsce – przekonuje Piotr Szewczyk.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł.

 

Powiązane tematy

Kino Muza w ubiegłym roku sprzedało 15 500 biletów
Kultura 26

Kino Muza w ubiegłym roku sprzedało 15 500 biletów

W 2012 roku Kino Muza sprzedało 15 500 biletów. To o pięć razy więcej niż przed wprowadzeniem technologii cyfrowej. Czy oglądanie filmów w Myślenicach to nowy trend? Jak oceniacie działalność kina po 1,5 roku od jego otwarcia?

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Powodzenia. ale dajcie czadu bo konkurencja jest duża.

  23 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Powodzenia !!!!!!!!!

  28 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Niech idą na fali sukcesu Koko Euro Spoko i niech zaśpiewają ten hicior :D <lol>

  19 6 Odpowiedz
 • Bartek Bartkowski 11 maj 2012

  powinni zatanczyc do koko euro spoko takiej folklorystycznej bomby nikt nie bylby w stanie przebic :)

  28 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  konkurencja , muszę szczerze przyznać, jest o wiele lepsza

  16 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: pingpongmaster] konkurencja , muszę szczerze przyznać, jest o wiele lepsza [/quote]

  wlasnie dlatego musimy sie zmobilizowac i wyslac smsy zeby wygrali nasi

  19 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Konkurencja duża ale inni nie maja takiego dyrektora i konferansjera zarazem jak zespół z Myślenic.

  13 13 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: ciołek] Konkurencja duża ale inni nie maja takiego dyrektora i konferansjera zarazem jak zespół z Myślenic. [/quote]

  wsadzcie sobie dzisiaj te zlosliwosci w szuflade! dzisiaj jest swieto zespolu bo awansowali do finalu. powyzlosliwialiscie sie we wczesniejszych tematach, a teraz wam pokazali ile sa warci i weszli do finalu wiec sobie oszczedzcie

  14 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  dzisiejszy występ Ziemi Myślenickiej będzie w dużej mierze wielkim show i zdecydowanie lepszy niż w półfinale. więc będzie co podziwiać ;)

  Głosujmy na Naszych ;)
  W ostatnich czasach o powiecie Myślenickim zaczyna być głośno: wygrana gimnazjalistki z trzemeśnii w Szansie na Sukces, dzisiejszy finał w Got to dance Ziemi Myślenickiej a jedna z mieszkanek powiatu mocno walczy o miejsce w konkursie Debiuty Opole 2012 (w chwili obecnej trwa głosowanie) może się uda ;)

  11 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Głosować na WSZYSTKICH tylko NIE NA zIEMIE MYŚLENICKĄ

  11 44 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: bryczekkk] Głosować na WSZYSTKICH tylko NIE NA zIEMIE MYŚLENICKĄ [/quote]
  Jasne bo robią cos co ty byś chciał a nie potrafisz i zwyczajowo "żal ...e ściska". Żenujące są takie posty ale jak że myślenickie. Ja trzymam kciuki i głosuje na NASZYCH !

  21 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: Kulomiot] gość: bryczekkk napisał/a: Głosować na WSZYSTKICH tylko NIE NA zIEMIE MYŚLENICKĄ
  Jasne bo robią cos co ty byś chciał a nie potrafisz i zwyczajowo "żal ...e ściska". Żenujące są takie posty ale jak że myślenickie. Ja trzymam kciuki i głosuje na NASZYCH ! [/quote]

  ja tez zaglosuje w koncu dostali sie do finalu wiec teraz nasza rola jest im pomoc

  18 7 Odpowiedz
 • 11 maj 2012

  Głosujemy:D...

  16 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Mowiac krótko posmiewisko...nie chcieli was w You Can Dance? to poszliscie do programu ktorzy nic nie wiedza o tancu zal... jeszcze prowadzacy w zielonych spodniach i rozowej koszuli błagam... jak wy wygracie to zaczne jesc warzywa dramat. jak ktos kto nie umie tanczyc moze tak daleko zajsc? nie wiem chyba to jest jakis szfindel......

  9 23 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  powinni tanczyc do koko euro spoko -wygrana murowana

  12 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  trzymam kciuki:-))dajcie czadu!!!!!:-))powodzenia

  9 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Ja tu widze dwa scenariusze...
  1 ziemia wygrywa, wszyscy ciesza morde, bo myslenice narznelo tyle sms ow, ze prezes polsatu kupi maybacha
  2 nie wygraja ale i tak prezes kupi nowe auto...

  Tym dłuzej ziema jest w tym programie tym wiecej ludzi wysyla sms -y a co przeklada sie na dobra kase :)

  10 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  ja wolę dać tą kasę na piwo niż wysyłać sms-a solorzowi

  17 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Powodzenia...I tak juz zrobiliście dobrą robote :D ale mam nadzieje ze wygracie mozecie liczyć na smsy :D`

  5 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Bardzo Was proszę,podajcie tu numer na który należy głosować,bo będę w pracy i nie będę miała możliwości obejrzeć w telewizji a chetnie bym zagłosowała:)

  4 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: yersinia pestis] Bardzo Was proszę,podajcie tu numer na który należy głosować,bo będę w pracy i nie będę miała możliwości obejrzeć w telewizji a chetnie bym zagłosowała:) [/quote]

  a bedziesz miec dostep do internetu tam?

  4 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: komentujący] dzisiejszy występ Ziemi Myślenickiej będzie w dużej mierze wielkim show i zdecydowanie lepszy niż w półfinale. więc będzie co podziwiać ;)

  Głosujmy na Naszych ;)
  W ostatnich czasach o powiecie Myślenickim zaczyna być głośno: wygrana gimnazjalistki z trzemeśnii w Szansie na Sukces, dzisiejszy finał w Got to dance Ziemi Myślenickiej a jedna z mieszkanek powiatu mocno walczy o miejsce w konkursie Debiuty Opole 2012 (w chwili obecnej trwa głosowanie) może się uda ;) [/quote]

  Kto taki???

  2 6 Odpowiedz
 • 11 maj 2012

  [quote=gość: szkodakasy] Ja tu widze dwa scenariusze...
  1 ziemia wygrywa, wszyscy ciesza morde, bo myslenice narznelo tyle sms ow, ze prezes polsatu kupi maybacha
  2 nie wygraja ale i tak prezes kupi nowe auto...

  Tym dłuzej ziema jest w tym programie tym wiecej ludzi wysyla sms -y a co przeklada sie na dobra kase :) [/quote]

  Może i racja ale wszystko jedno, bo liczy się wygrana, a niestety dzisiaj nie ma nic za darmo. Niech więc chociaż pomogą te esy naszym:)

  4 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Dostęp do internetu będę mieć przez telefon:) Więc Waszą wiadomość odczytam:)

  4 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  zajebista sprawa z ta relacja. nie mam dostepu do telewizora bo starzy ogladaja jakis badziew i czekam az napiszecie cos o ziemi myslencikiej!

  5 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  I po co ludzie głosujecie ,jak to jest kolejna wielka"ustawka" programowa.

  Ps.Zakładam się o każde pieniądze że ZM odpadnie!!!

  5 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Tu nawet nie chodzi o wygraną, zaszli wysoko, mogą pokazać folklor, zareklamować naszą okolicę, pokazać że klasyka i ludowość są .. piękne :)

  14 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: Geralt] Tu nawet nie chodzi o wygraną, zaszli wysoko, mogą pokazać folklor, zareklamować naszą okolicę, pokazać że klasyka i ludowość są .. piękne :) [/quote]

  Tak tak , tylko że to nie pójdzie w Polske ,bo na trasę się nie nadaje ......niszowe występy :(

  6 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: Random] gość: Geralt napisał/a: Tu nawet nie chodzi o wygraną, zaszli wysoko, mogą pokazać folklor, zareklamować naszą okolicę, pokazać że klasyka i ludowość są .. piękne :)

  Tak tak , tylko że to nie pójdzie w Polske ,bo na trasę się nie nadaje ......niszowe występy :( [/quote]

  Moze ktoś przyjedzie... do nas... :)

  8 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  To jury nie mówi po polskiemu

  4 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  wszyscy dostaja po 4 gwiazdki - CO TO MA BYC?

  3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  ILO im. T. Kościuszki głosuje na Ziemię Myślenicką!!!!!!!!!!!!

  7 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Jest moc !

  5 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  siedzę i widzę wiocha i nuda brak energii

  10 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: Geralt] Jest moc ! [/quote]
  moc to mam w ubikacji

  4 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  ech,,,... piotruś ;-))

  5 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Technikum Średniawskiego głosuje!!!!!!!!!

  10 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Wyślijcie choć jednego smsa. Ja wysyłą po 20. Nikt z was nie zrobił nic by dostać się to takiego czegoś. dla nich to szansa

  7 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  głosujemy!! sms o treści 5 na nr 7371 :)

  7 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: we9iq] siedzę i widzę wiocha i nuda brak energii [/quote]
  Jesteś zwykłym wieśniakiem.

  9 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  glosowac? glosowac tylko po to, bo Myslenice? przeciez oni nic nie pokazali, byli slabi. jesli taki poziom reprezentuja na kazdym z wyjazdow to wstyd mi za to, ze jestem z Myslenic, a taki zespol nas reprezentuje...

  9 10 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  ludzie głosujemy nie śpimy ! ! !

  4 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  [quote=gość: sdad] glosowac? glosowac tylko po to, bo Myslenice? przeciez oni nic nie pokazali, byli slabi. jesli taki poziom reprezentuja na kazdym z wyjazdow to wstyd mi za to, ze jestem z Myslenic, a taki zespol nas reprezentuje... [/quote]

  To ty idź do takiego programu i pokaż co umiesz !

  Nie, nie pójdziesz bo gówno umiesz, siedzisz przed komputerem i piszesz jacy to oni słabi nie są
  Wyjdź ty pokaż co potrafisz oprócz pisania
  pewnie byś lepiej reprezentował Myślenic bo jesteś lepszy

  Pozdro

  5 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Bomba !!! jestem dumna z Myślenic i z tego jak nasz zespół promuje nasze miasteczko :-) Dali czadu ,rewelacja tak trzymać!!!!!

  7 3 Odpowiedz
 • basia 11 maj 2012

  [quote=gość: sdad] glosowac? glosowac tylko po to, bo Myslenice? przeciez oni nic nie pokazali, byli slabi. jesli taki poziom reprezentuja na kazdym z wyjazdow to wstyd mi za to, ze jestem z Myslenic, a taki zespol nas reprezentuje... [/quote]
  No i dzięki takiemu zaściankowi jak ty Myślenice sa jakie są. GŁOSUJCIE

  5 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Całkiem , całkiem ...;) najlepszy ich występ dotychczas:)!!
  myślę ze nie odstawali od innych finalistów...

  9 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  uff trzymajmy kciuki :) ale i tak cokolwiek by się nie zadrzyło to gratulacje!!!!!

  7 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  ja tam browarka piątego obalam z każdym wysyłam sms-a :D i trzymam kciuki :D ZM GÓRĄ

  7 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  OSIEDLE GŁOSUJE !!!

  8 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  i całe szczęście;)) gratuluje wygranym;)

  4 7 Odpowiedz
 • basia 11 maj 2012

  Uuuuuuuuu, no szkoda, ale i tak wielkei gratulacje:)

  5 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  Nasi pokazali co potrafią, niewazne ze nie przeszli, wielkie brawa :)

  8 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  zal. PL ja tam wole ogladam 300 na TVN xD pozdrooo xD

  4 6 Odpowiedz
 • 11 maj 2012

  S Z A C U N

  5 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  a mnie się podobało. Bardziej niż cały ten program i wszyscy tam biorący udział. Gdyby nie Ziemia to nawet bym tv nie włączyła. tym bardziej polsatu. Ba, jestem pod wrażeniem ZM, której występów wcześniej nie widziałam. Występ półfinałowy podobał mi sie równiez a najbardziej jak im te kiecki wirowały.:D

  7 3 Odpowiedz
 • 11 maj 2012

  Jesteście wielcy! Super występ i super promocja miasta. Wielkie brawa dla całego Zespołu.

  11 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  skoro ZM odpadla (szkoda :((()jestem za tym mlodym, niech wygra promuje to ze mozna rozwijac swoja pasje nie majac kasy, nie majac mozliwosci jak inni, licza sie checi, samozaparcie i wytralosc :) pozdrawiam!!!!!

  8 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 maj 2012

  wow co ja pacze co sie dzieje na tej stroniE! nikt DOSLOWNIE NIKT NIE ZROBIL TYLE SZUMU WOKOL UDZIALU ZIEMI CO WY!!! to wlasnie ten portal najlepiej promuje myslenice!!!

  5 2 Odpowiedz

Zobacz więcej

Debata online. "Koronawirus - problemy, teorie spiskowe, panika"
Koronawirus 9

Debata online. "Koronawirus - problemy, teorie spiskowe, panika"

W ramach cyklu #ZaBurtąPytań w sieci odbyła się debata organizowana przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Tematem rozmowy z widzami był "Koronawirus - problemy, teorie spiskowe, panika" W lutym w MOKiS wystartował nowy cykl spotkań nawiązujący do działającego tu przed laty klubu dyskusyjnego. „Za Burtą Pytań” to format przypominający telewizy...

MOKiS przenosi kulturę do sieci. Debata na żywo i kino dostępne online
Kultura 1

MOKiS przenosi kulturę do sieci. Debata na żywo i kino dostępne online

Kultura w czasach kwarantanny nie musi być zawieszona. Przekonują o tym działania Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Każdego dnia klasyka polskiego kina online, a w czwartek na żywo debata w ramach projektu #ZaBurtąPytań W ramach akcji #KulturaWCzasieKwarantanny Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu stara się gromadzić ludzi wokół wydarzeń kult...

Restauracja "Parkowa" na Zarabiu: Dawne miejsce spotkań i zabaw
Archiwalne Myślenice 18

Restauracja "Parkowa" na Zarabiu: Dawne miejsce spotkań i zabaw

Zanim Raba wystąpiła ze swego koryta zalewając Zarabie i widoczny ogródek piwny "Parkowej", było to miejsce spotkań i zabaw myśleniczan Koniec lat 60. ubiegłego wieku. Ogródek piwny restauracji "Parkowa" na Zarabiu tętnił życiem nie tylko w weekendy. Prowadzony wówczas przez myślenicką Powszechną Spółdzielnię Spożywców "Społem" przyciągał mieszkań...

Święty Walenty - patron obłąkanych
Historia Lekkostrawna 0

Święty Walenty - patron obłąkanych

Święty Walenty - oficjalnie patron nerwowo i psychicznie chorych, na co dzień opiekun zakochanych, nieoficjalny patron handlu i obrotu w miesiącu lutym Duchowny, lekarz, przedsiębiorca, a zatem wyjątkowo zapracowany i wszechstronny święty. Zacznijmy od najtrudniejszego, czyli od zakochanych. Brutalizując, miłość to jednostka chorobowa umieszczo...

“Przeszłość w rękach przyszłości” to nowe spojrzenie na dzieło Adama Mickiewicza
Myślenice 0

“Przeszłość w rękach przyszłości” to nowe spojrzenie na dzieło Adama Mickiewicza

W ramach wystawy „Przeszłość w rękach przyszłości” w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Ks. Jana Kruczka w Myślenicach można oglądać grafiki komputerowe uczniów, które ukazują nowoczesne spojrzenie na tradycyjną lekturę Kinga Horecka, Sonia Stręk, Małgorzata Łętocha, Oliwia Kalemba, Oliwia Horecka to uczennice 1. Niepublicznego Liceum Ogólnokszta...

Paryż widziany okiem fotografa
Dobczyce 1

Paryż widziany okiem fotografa

Fotografia pozwala zobaczyć świat innymi oczami. Jego fragment podczas wystawy zaprezentował Paweł Stożek, który sfotografował Paryż W Galerii Okrągłej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach można oglądać wystawę zdjęć będąca drugą odsłoną cyklu „Paris, Paris”. Po żeńskim spojrzeniu Liliany Wolnik, przyszedł czas na męski punkt widzenia, -...