Tenis: Puchar Burmistrza dla Damiana Bessa [WIDEO]

W finale Turnieju Tenisa o Puchar Burmistrza Myślenic 2012 spotkali się bracia Tomasz i Damian Bess. Po zaciętym pojedynku wygrał Damian wynikiem 6/4 7/5

W półfinałach Damian wyeliminował Marka Fijała 6/3 6/1, natomiast Tomasz pozbawił nadziei na awans Piotra Ziębę 6/3 6/4. Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2012 odbył się również turniej w kategorii plus 50, w którym Józef Mikołajczyk ograł Ryszarda Trzcińskiego 6/0 6/1 zdobywając tym samym I miejsce.

W kategorii plus 60 mistrzowski tytuł wywalczył Andrzej Kołodziejczyk. W Fesiwalu Lata odbyły się również turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży, i tak w kategorii do lat 18 wygrał Michał Kubieniec, natomiast wśród dzieci tryumfował Angel Sierra Maklinowski.

Organizatorem turniejów na kortach myślenickiego Zarabia był TKKF Myślenice.