21 Rajd Rzeszowski: Udane występy myślenickich załóg [WIDEO]

21 Rajd Rzeszowski: Myślenickie załogi zaliczyły udane występy
Udane występy zanotowały załogi startujące w ramach 21 Rajdu Rzeszowskiego reprezentujące Myślenice. Robert Hundla pilotujący Szymona Kornickiego w Citroenie DS3 w ramach RSMP wygrał w grupie R, zanotował pierwsze miejsce w klasie 5 oraz wygraną w klasyfikacji CRT
W  rajdzie zaliczanym do RPP Tomek Kasperczyk z Damianem Sytym reprezentujący Tiger Rally Team ukończyli rajd na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej oraz 4 w swojej klasie. Ta załoga jest to pierwszy pełny rok startów.
Marek Temple startujący z Michałem Jurgałą w Hondzie Civic Type R po awarii skrzyni biegów na drugiej pętli ukończyli zawody na 19. miejscu w klasyfikacji generalnej oraz na 5. w klasie 5.
W klasie 9 po raz kolejny doszło do walki pomiędzy Rafałem Horeckim, tym razem pilotowanym przez Michała Kłosa a duetem Klaudia Temple/Jakub Wróbel. Po pierwszej pętli rajdu załogi ścigające się dwoma różnymi generacjami Hond Civic dzieliło 16 sekund, walka toczyła się do samego końca rajdu. Rafał okazał się lepszy, załogi w swojej klasie zajęły odpowiednio 3. i 4. miejsce na 8 startujących ekip.
W ramach RD3L (bez pomiaru czasu) po punkty do licencji zmierzał Marek Solarz z Maciejem Zięba w Renault Clio, cel udało się zrealizować w 100% dzięki czemu Marek dopisał na swoje konto kolejnych 10 pkt niezbędnych do uzyskania licencji R1.
Kolejny zawody zostaną rozegrane 14-15 września podczas Rajdu Wisły zlokalizowanego w Jastrzębiu Zdrój.

Udane występy zanotowały załogi startujące w ramach 21 Rajdu Rzeszowskiego reprezentujące Myślenice

Robert Hundla pilotujący Szymona Kornickiego w Citroenie DS3 w ramach RSMP wygrał w grupie R, zanotował pierwsze miejsce w klasie 5 oraz wygraną w klasyfikacji CRT.