Piłka nożna III liga: Dalin wygrywa ze Szreniawą 1:0

Piłkarze Dalinu zdobyli 3 punkty wygrywając z ostatnią w tabeli Szreniawą Nowy Wiśnicz 1:0. Na pięć kolejek przed końcem biało-zieloni zajmują 7 miejsce w tabeli

Dalin Myślenice - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 (1-0) 1-0 Litewka 19
DALIN: Turbasa - Tokarz, Kowalski, Cygal, Senderski, Sepioł, Banaszkiewicz (75 Wojtan), E. Bałucki, Litewka (89 Pyzio), Biel (67 Górka), Papież (54 Nowak).

Jedyną bramkę w meczu w 19 min. strzelił Litewka po podaniu od Banaszkiewicza z odległości ok. 25 metrów posłał piłkę do siatki. Jeszcze w 35 min. przed szansą stanął Papież, ale nie trafił w bramkę. W pierwszej połowie próbował jeszcze Stokłosa, również bez skutku.

W drugiej połowie swoich sytuacji w 53 min. nie wykorzystał Biel, następnie Szkotak z Wiśicza, a na 4 min. przed końcem spotkania ponownie przed szansą powiększenia wyniku stanął Litewka, jednak tym razem nie udało mu się pokonać bramkarza przyjezdnych.

Punkty zdobyte w meczu z Wiśniczem są na tyle cenne, że w ostatnich pięciu meczach piłkarze Dalinu Myślenice zdobyli zaledwie 3 na 15 możliwych punktów. W ostatniej kolejce w Krakowie biało-zieloni przegrali z Hutnikiem 0:4.

Po dziesięciu kolejkach drużyna z Myślenic awansowała na 7 pozycję w tabeli z dorobkiem 15 punktów, 9 strzelonych i 13 straconych bramek.

Kolejny mecz Dalin zagra na wyjeździe z wiceliderem Łysicą Bodzentyn 13 października o godz. 15.