Miasto

MOKIS:Spektakl Andropauza 2

MOKIS:Spektakl Andropauza 2

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na spektakl ANDROPAUZA 2, który odbędzie się 20 października w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy po zalogowaniu wysłać wiadomość prywatną na konto Redakcja  w treści wpisując: "Andropauza 2" oraz podając swoje imię i nazwisko. Wśród osób, które do czwartku 18 października do godz. 23 wyślą zgłoszenia wylosujemy 3 szczęśliwców. Ze zwycięzcami za pośrednictwem poczty wewnętrznej skontaktujemy się najpóźniej do piątku do godz. 9. Otrzymają podwójne zaproszenie na spektakl. Wejściówki do odbioru przy wejściu do budynku MOKiS przed spektaklem.

"Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

Spektakl Andropauza 2 odbędzie sie 20 października w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Bilety w cenie 60 i 70 zł dostępne w kasie Domu Kultury.

Profile zwycięzców konkursu: BOLUS19851985, maria teresa, Asia Loch. 

Komentarze

Zobacz więcej