Kultura

Premiera filmu "URLOP 2"

Premiera filmu "URLOP 2"

W piątek w Kinie "Muza" odbędzie się pokaz filmów o tematyce ekstremalnej. To druga edycja „Ekstremalnego Seansu” zorganizowana przez Agencję Zooteka, która od wielu lat wspiera rozwój sportów „extreme”, graffiti oraz dj’ingu na terenie Myślenic. Mamy dla was dwa bilety na seans


Podczas seansu w Kinie "Muza" wyświetlonych będzie 9 filmów w tym premiera wieczoru „Urlop II”, który jesienią wyświetlany był w sieci Multikina. Pozostałe filmy to przekrój przez myślenicką scenę sportów ekstremalnych. To w Myślenicach mieszka ścisła czołówka polskiego downhillu od lat zdobywająca tytuły mistrzowskie na najważniejszych krajowych zawodach.

Oprócz filmów Michała Śliwy, Maćka Hojnora oraz Mikołaja Wincenciaka wyświetlone będą relacje z lokalnych wydarzeń takich jak Myślenice Skate City Cup oraz Pump Nite. Organizatorzy seansu nie zapomnieli, też o lokalnej scenie BMX, która odnotowała w ciągu ostatniego roku olbrzymi progres. 

Szczegóły i harmonogram seansu "Urlop 2"

Zeszłoroczna impreza zgromadziła prawie pełną salę Kina Muza. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie jakie istnieje w Myślenicach na tego typu eventy. - Myślenice to idealne miejsce do uprawiania sportów extreme – mówi Tomasz Kubik z Zooteki.

– Bardzo chcielibyśmy zrobić w tym roku więcej. Liczymy, że wyjaśni się sytuacja z wyciągiem i pozwoli nam to na powrót imprezy downhill’owej z prawdziwego zdarzenia, w planach jest też pomysł na Wakeboard, oczywiście będzie Skate City Cup i zrobimy wszystko, żeby przywrócić imprezy Streetballowe na Zarabiu. Chcielibyśmy to połączyć z konkretną akcją „graffiti” z udziałem najlepszych artystów w Polsce. Mamy świetne pomysły i kontakty. W zeszłym roku malowali tutaj najlepsi graficiarze z Wenezuelii - dodaje Kubik. Deklaruje także pomoc w działaniu trasy rowerowej „pump track” na Dolnym Jazie.

WYNIKI KONKURSU: Bezpłatne bilety otrzymują justice oraz ms19915

Wydarzenie na facebooku, gdzie odbywają się konkursy z nagrodami od partnerów imprezy

Imprezę wspierają: Miasto-info.pl, Miasto i Gmina Myślenice, Cukiernia Dziadkowiec, 4 FIT Training Centre, Slope, Pizzeria Camorra, DH-ZONE.COM, Gazeta Myślenicka.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej