Mistrzostwa Małopolski: Cztery pierwsze miejsca dla łuczniczek z Dobczyc

Łuczniczki z MGOKiS Dobczyce zajęły cztery pierwsze miejsca w kat. łuków bloczkowych podczas Mistrzostwa Małopolski w Zabierzowie

W zawodach rywalizowało 68 łuczników z 7 klubów z województwa małopolskiego. Reprezentantki MGOKiS Dobczyce w kategorii łuków bloczkowych, zajęły cztery pierwsze lokaty. Zwyciężyła Magdalena Zarzycka, która pokonała w finale koleżankę z macierzystego klubu - Renatę Leśniak. Kolejne miejsca zajęły siostry Ewelina i Magdalena Olesek. Wśród mężczyzn, w tej samej kategorii, I miejsce przypadło w udziale Wiktorowi Walasowi.

W zawodach brali udział także inni zawodnicy MGOKiS Dobczyce występujący w kategorii łuków klasycznych: Wiktor Płoskonka, Gabriel Płoskonka, Karolina Bednarczyk, Wioletta Palonek, Tomasz Pytlak i Elżbieta Krzemieńska-Krupa.

Sekcja łucznicza MGOKiS Dobczyce od kilku lat prężnie działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach pod okiem trenera, Krzysztofa Włosika.