Miasto

Ukradł rower. Policjanci znaleźli go po śladach na śniegu

Ukradł rower. Policjanci znaleźli go po śladach na śniegu

Policjanci trafili na trop złodzieja po śladach jakie zostawił na śniegu. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia

O kradzieży roweru, jego właściciel powiadomił policjantów około godz. 5 rano w sobotę 9 lutego. Jak twierdził rower zniknął w nocy. Policjanci z miejsca zdarzenia dotarli po świeżych śladach na śniegu pod jeden z domów przy ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach.

W budynku znaleźli złodzieja i rower wart kilkaset złotych rower. Sprawca kradzieży, 20-letni mieszkaniec gminy Myślenice, został zatrzymany w policyjnym areszcie. - Podczas późniejszego przesłuchania przyznał się do winy. Za zabór cudzego mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Komentarze (5)

 • XXX ... 18 lut 2013

  No wiec jeśli chcesz coś wpisać w komentarzu to grzecznie i na temat ... A co do kradzieży to złodziej był prawdziwym geniuszem zła ... ;]

  7 3 Odpowiedz
 • 18 lut 2013

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha oni maja władze i sie ciesza z tego, a prawda jest taka że społeczeństwo WŁADZY NIENAWIDZI.

  3 3 Odpowiedz
 • 18 lut 2013

  Ja bym nadal poprawiał to zdanie. Do skutku :)

  2 3 Odpowiedz
 • 18 lut 2013

  W naszym powiecie dużo takich 'geniuszy'. Dobrze, bo przynajmniej rower wrócił do właściciela co jest sporadyczne w takich sprawach.

  3 Odpowiedz
 • 18 lut 2013

  Cyklomania PL:-D

  Odpowiedz

Zobacz więcej