Okolice

Dzielnicowy z Tokarni odszedł na emeryturę

Dzielnicowy z Tokarni odszedł na emeryturę

Po 28 latach służby na emeryturę odszedł dzielnicowy Tokarni Czesław Fijoł

Czesław Fijoł odbiera gratulacje od komendanta, fot. KPP Myślenice 

Po niepełnych 28 latach służby w policji, 52-letni Czesław Fijoł podjął decyzję pożegnania się z policyjnym mundurem. Aspirant przez długie lata związany był przede wszystkim z gminą Tokarnia, gdzie od 1990 roku kierował posterunkiem policji lokalnej, a pięć lat później został dzielnicowym. Przez pewien czas był „policjantem pierwszego kontaktu” także dla osób z gmin Lubień i Pcim.

Dziękując za „wzorową służbę w Policji, godne reprezentowanie Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, wraz z najlepszymi życzeniami zadowolenia, satysfakcji i sukcesów we wszystkich dziedzinach zainteresowań, a także wytrwałości w realizacji własnych zamierzeń w życiu osobistym”, policyjnemu emerytowi gratulowali przedstawiciele kierownictwa KPP: komendant mł. insp. Artur Święch, I zastępca komendanta podinsp. Robert Biela, zastępca komendanta mł. insp. Jerzy Groński oraz zgromadzeni na uroczystości koleżanki i koledzy z pracy.

Komentarze

 • 19 lut 2013

  Kupa lat i kawał życia. Wiatru w żagle i powodzenia!!! Chwila oddechu i obycia z normalnym, spokojnym i mniej stresowym życiem....gratuluję i podziwiam!!!

  5 7 Odpowiedz
 • Daniel Kołodynski 19 lut 2013

  cO ON MÓGŁ SIE NAROBIC NA TEJ WIOSCE?!!!! zŁOTA ROBOTA. cZEMU NIE PISZA ZE BUSIARZ,CZY BUDOWLANIEC ODSZEDŁ NA EMERYTURE???. cZYM TA SIE ZASŁUŻYŁA DLA NARODU??????????

  5 3 Odpowiedz
  • 20 lut 2013

   samym stylem potwierdzasz, że wiesz o czym piszesz. czym się zasłużył policjant? może tym, że był policjantem i musiał pracować z ludźmi, którzy nie zawsze mają poważanie do tego zawodu, którzy 'woleliby' żeby takich służb nie było, by zapanował chaos i bezprawie?

   3 3 Odpowiedz
 • mirek@ 20 lut 2013
  daniii napisał/a:

  cZEMU NIE PISZA ZE BUSIARZ,ODSZEDŁ NA EMERYTURE?

  haha :)

  4 1 Odpowiedz

Zobacz więcej