Sport

Łucznictwo: Zawodnicy z Dobczyc zdobyli 5 medali w Mistrzostwach Polski

Łucznictwo: Zawodnicy z Dobczyc zdobyli 5 medali w Mistrzostwach Polski

Jeden złoty, dwa srebrne i dwa brązowe medale z Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostwach Polski przywieźli łucznicy z Dobczyc

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski odbyły się w Dąbrowie Tarnowskiej. Sekcja łucznicza przywiozła z nich pięć medali.

W kategorii łuków bloczkowych kobiet (juniorki) pierwsze miejsce wywalczyła Karolina Bednarczyk. W kategorii łuków bloczkowych mężczyzn (juniorzy) na drugim miejscu podium stanął Wiktor Walas.

W kategorii łuków bloczkowych (młodzieżówki) drugie miejsce zdobyła Magdalena Zarzycka, natomiast trzecie- ex equo siostry: Ewelina i Magdalena Olesek.

Komentarze (6)

 • 23 lut 2013

  Przypomnijcie mi jakie osiągnięcia mają nasi miejscowi strzelcy, jakoś mi to umknęło z pamięci.

  10 4 Odpowiedz
 • 23 lut 2013

  Gratulacje dla całej ekipy. Doskonałe uwieńczenie ciężkiej pracy.

  8 1 Odpowiedz
 • adzygmunt 24 lut 2013

  Brawo!
  Pamiętajcie już teraz: Ministra Mucha obcina wam dotacje!

  6 Odpowiedz
 • جوبا 24 lut 2013

  Gratuluje sukcesu i życze kolejnych. Tak trzymajcie.

  6 Odpowiedz
 • 25 lut 2013

  Otrzymaliśmy od Polskiego Związku Łuczniczego informację, że nie jedna zawodniczka, a aż 3 zawodników MGOKiS zostało powołanych do Kadry Narodowej, która reprezentować będzie Polskę w Halowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się na przełomie lutego i marca w Rzeszowie!!! Bardzo dobry start Karoliny Bednarczyk i Wiktora Walasa w Dąbrowie Tarnowskiej zapewniły im powołanie do Kadry Narodowej. Karolina, Wiktor i Renata Leśniak już wkrótce zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z całej Europy! Trzymajmy kciuki za jak najlepsze wyniki!!!

  9 Odpowiedz
 • 25 lut 2013

  Karolina na prezydenta!!!!!!:):);)

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej