Pływanie: Cztery złote medale dla zawodniczek MSP Aquarius

Podczas soboty pływackiej organizowanej w Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym Solne Miasto w Wieliczce zawodniczki z MSP Aquarius zdobyły cztery złote medale

W zawodach uczestniczyło prawie 330 zawodników z Polski południowej, którzy rywalizowali w 26 konkurencjach w 3 kategoriach wiekowych. Wśród startujących byli reprezentanci 23 klubów pływackich.

W kat. 13 lat Natalia Węgrzyn była pierwsza na 50 metrów stylem motylkowym, druga na 50 metrów dowolnym i na 100 metrów stylem zmiennym. W kat. 11 lat: Oliwia Kop zdobyła trzy złote medale na 50 metrów stylem motylkowym i klasycznym oraz 200 metrów stylem dowolnym, Daria Szuba-Łata była piąta na 100 metrów stylem zmiennym i szósta na 50 metrów stylem grzbietowym. Natalia Węgrzyn zajęła drugie miejsce w kategorii 13 latek, a Oliwia Koop pierwsze w kategorii 11 latek.