Sport

II Wiosenny Bieg Myślenicki [WIDEO]

II Wiosenny Bieg Myślenicki [WIDEO]

Ponad 11 kilometrów miała górska trasa podczas II Wiesennego Biegu Myślenickiego

Trasa została poprowadzona przez szczyt Uklejny obfitowała w mnóstwo podbiegów i zbiegów, szybkie odcinki płaskie, drogi szutrowe i leśne, ścieżki, zakosy i zakręty.

Komentarze (6)

 • 12 kwi 2013

  W takim towarzystwie można by pobiegać ;-). Ledwie parę miejscowych, niepopularny u nas to sport, oj nieeeeeeeee. Pozostaje przygoda z odtwarzaczem mp3 w uszach :-d.

  1 1 Odpowiedz
 • Rafał Wróbel 12 kwi 2013

  masakra, żeby szlabanu nie podnieść? szkoda słów...

  3 1 Odpowiedz
 • 12 kwi 2013

  Duże podziękowania dla organizatorów za fajną imprezę z uczestnictwem czołówki polski w biegach górskich. Równocześnie bardzo DUŻY MINUS dla nadleśnictwa myślenickiego za utrudniena w organizacji, przede wszystkim za pozamykane szlabany, po prostu żenada !!! Poza tym było świetnie, polecam wszystkim :)

  2 Odpowiedz
 • 12 kwi 2013

  W sumie na trasie był tylko jeden zamknięty,dla zawodników to żaden problem,nie wiem dlaczego w Myślenicach są takie problemy z nadleśnictwem,gdzie indziej pomagają ,nawet sponsorują w miarę możliwości(Niepołomice)chyba by chcieli żeby w ogóle do lasu nie wchodzić.

  5 Odpowiedz
 • 12 kwi 2013

  Oczywiście nie chodzi tu o problem dla zawodników bo oni sobie przeskakiwali albo przechodzili pod lub obok szlabanem, ale tak patrząc z boku to poprostu wyglądało śmiesznie :) POZDRAWIAM NADLEŚNICTWO MYŚLENICE

  2 1 Odpowiedz
 • 20 kwi 2013

  wiosenny w śniegu...super...:) a dla wszystkich uczestników duże brawa...

  3 Odpowiedz

Zobacz więcej