Miasto

Targi dom i otoczenie Myślenice 2013 [WIDEO]

Targi dom i otoczenie Myślenice 2013 [WIDEO]

Przez dwa dni w hali sportowej na Zarabiu trwać będą targi "Dom i otoczenie", gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami z zakresu budownictwa, instalacji, mebli, wyposażenia wnętrz oraz materiałów niezbędnych przy budowie domu czy remoncie mieszkania

 

Trzecia edycja targów rozpocznie się o godz. 10, a hala wystawiennicza będzie czynna do godz. 18 w sobotę 13 i w niedzielę 14 kwietnia. Przedstawiciele lokalnych firm oprócz prezentacji swojej oferty będą służyć poradą i udzielać fachowych porad i wskazówek.

Dla zwiedzających wystawcy targów ufundowali nagrody. Firma PRO-WELLNESS Katowice – dmuchany fotel z masażem, poduszkę zdrowy sen, masażer delfin, ROBMEX Kraków – kominek elektryczny, a CM&W Cembruch Nowy Sącz – filtr do wody.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Powiązane tematy

Targi "Dom i otoczenie" Myślenice 2012 [wideo]
Miasto 14

Targi "Dom i otoczenie" Myślenice 2012 [wideo]

Po ubiegłorocznych targach „Dom i otoczenie", które spotkały się z zainteresowaniem zarówno ze strony firm jak i mieszkańców - organizatorzy postanowili przeprowadzić drugą edycję imprezy

Komentarze

 • mysleniczaninzdziada 13 kwi 2013

  co roku tam jestem, mój faworyt to pan z nozykiem do ciecia plytek! ciekawe co przygotowali w tym roku

  4 8 Odpowiedz
 • 14 kwi 2013

  z najnowszymi TRENDAMI, dlaczego nie polski wyraz np. ROZWIAZANIAMI. Nawet w wiejskich gazetkach dziennikarze popisuja sie znajomoscia angielskiego uzywaja tzw. wstawek jezykowych. Polecam pisac caly artykul po polsku lub po angielsku.

  8 5 Odpowiedz
  • profesor profesor 14 kwi 2013

   Upominasz innych i wzywasz do dbałości o język, a sam kaleczysz go brakiem wielkich liter, przecinków i polskich znaków.

   10 3 Odpowiedz

Zobacz więcej