Sport

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Zawody na torze wodnym Wibit Aqua

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Zawody na torze wodnym Wibit Aqua

W zawodach na krytej pływalni Aquarius polegających na pokonaniu wodnego toru wzięło udział ponad 80 osób 

Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata T.G. Sokół Myślenice zorganizował na krytej pływalni zawody w pokonaniu na czas wodnego toru przeszkód. W piątek oraz w sobotę odbyły się zawody indywidualne, w których wzięło udział ponad 80 osób. Dzieci oraz dorośli rywalizowali w kategoriach 6-13 lat, 14-20 lat oraz 21 lat plus z podziałem na dziewczęta i chłopców. 

W niedziele odbyły się finały zawodów indywidualnych. Pierwsze cztery osoby z najlepszymi czasami z każdej kategorii wiekowej rywalizowało o zwycięstwo. Po wyścigach finałowych przeprowadzono rywalizację rodzinną. 

W zmaganiach rodzinnych mogły wziąć udział 3 lub 4 osobowe drużyny. Do tej konkurencji zgłosiły się w sumie 4 zespoły. W konkurencjach indywidualnych najlepszą dziewczynką na torze okazała się Julia Wujec z czasem 12:01 s., a wśród chłopców dominował Krzysztof Chytra z wynikiem 11:44 s. W kategorii rodzinnej 3 osobowej zwyciężyła rodzina Wujec przed rodziną Eichlerów oraz Zięblińskich a w kategorii 4 osobowej I miejsce zajęła rodzina Cebulów. 
– Jak widać po frekwencji, pomysł na przeprowadzenie takich zawodów były trafiony tym bardziej, że tor ten gościł na naszej pływalni po raz pierwszy - po zawodach stwierdził ich organizator Jarek Szlachetka.

Komentarze

 • 30 lip 2013

  O ja ale wypas : ) Szkoda ze nie wiedziałem

  4 6 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 30 lip 2013
  10 3 Odpowiedz
 • 30 lip 2013

  sądzę, że za mała promocja tego wydarzenia. Ja też nic nie wiedziałam o tym, a z chęcią bym poszła, bo pewnie niezła zabawa ;)

  4 3 Odpowiedz
  • mirek@ 31 lip 2013

   dokladnie organizatorzy takich imprez licza tylko na zysk ale niewiele inwestuja w promocje... za grosze wykupic baner/reklame zrobic jakis konkurs chociazby przez fb i juz wiecej osob wie o tym

   5 1 Odpowiedz
 • 31 lip 2013

  Plakaty były, w GM było, na Miasto-Info było. Co jeszcze chcecie ? Panie razem z "chwilówkami" miały wrzucać każdemu do skrzynki pocztowej?
  O Dniach Myślenic było wiadomo od dawna i wiadomo jest od wielu lat, że oprócz imprez na Zarabiu jest wiele imprez towarzyszących. Wystarczy troszkę zainteresowania.

  6 2 Odpowiedz

Zobacz więcej