Miasto

Myślenice: Darmowy internet w obrębie Rynku

Myślenice: Darmowy internet w obrębie Rynku

Darmowy internet na obszarze myślenickiego Rynku? Czemu nie. Właśnie ruszył bezpłatny HotSpot

Można już korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu w obrębie myślenickiego Rynku. Wystarczy wybrać opcje połącz przez Wi-Fi i wybrać "HotSpot Myslenice – Rynek".

Jak zapowiadają urzędnicy, na wiosnę 2014 roku z darmowego internetu będzie można korzystać również w parku miejskim na Zarabiu.

Komentarze (20)

 • 4 wrz 2013

  Większość młodzieży nie jest tylko tą złą . Poobserwuj ,rozejrzyj się a na pewno spotkasz kogoś,kto będzie przypominał Ciebie z młodych lat.

  32 1 Odpowiedz
 • mirek@ 4 wrz 2013

  bardzo dobry pomysł, ale naprawdę korzystnie będzie jeśli dojdzie do instalacji bezpłatnego internetu na Zarabiu w Parku! z chęcią wybiorę się z tabletem żeby poszperać w sieci na świeżym powietrzu

  35 8 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 4 wrz 2013

  Teraz to dopiero gimbaza z tabletami zasypie rynek. A ileż przy tym będzie "K***", "Ch****", "S********" i innych słownych wykwitów.

  40 23 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 wrz 2013

  taaa teraz darmowy! żeby nie było jak z parkingami

  21 3 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 4 wrz 2013
  jasmin napisał/a:

  def_ibrylator napisał/a:Teraz to dopiero gimbaza z tabletami zasypie rynek. A ileż przy tym będzie "K***", "Ch****", "S********" i innych słownych wykwitów.Większość młodzieży nie jest tylko tą złą . Poobserwuj ,rozejrzyj się a na pewno spotkasz kogoś,kto będzie przypominał Ciebie z młodych lat.

  Prawda jest taka, że nie uciekniemy przed XXI wiekiem. Nasze dziadki nie rozumiały naszych rodziców, rodzicie nie rozumieli nas, my nie rozumiemy gimbazy. I chociaż nikt z nas nie ma na to wpływu, tak po prostu smutno się robi, kiedy młodzi ludzie więcej czasu spędzają rozmawiając przez wszelakie urządzenia niż "face to face". Nie mam nic przeciwko postępowi - sam z niego korzystam. Ale młodziaki na prawdę tracą kontakt z rzeczywistością (pod przyzwoleniem rodziców, którym to idzie na rękę, "bo dziecko ma zajęcie i nie nudzi"). Smutne, prawdziwe, przerażające.

  18 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...