Okolice

Dobczyce: Nowy system oznakowania w Ośrodku Zdrowia

Dobczyce: Nowy system oznakowania w Ośrodku Zdrowia

Ośrodek Zdrowia w Dobczycach ma obecnie nowy wygląd, a pacjentom poruszanie się po obiekcie ma ułatwić m.in. system informacji

Nowy wygląd ośrodka został wprowadzony zgodnie z obowiązującą w obiekcie kolorystyką oraz w oparciu o wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia. Z myślą o pacjentach został opracowany ujednolicony system informacji, który ma ułatwić im poruszanie się po obiekcie.

Do tej pory w budynku brakowało tablic informacyjnych o wszystkich usługach oferowanych w ośrodku, numeracji gabinetów i tablic kierunkowych na piętrach. W konsekwencji pielęgniarki pracujące na recepcji, musiały dodatkowo prowadzić punkt informacyjny.

Obecnie o podmiotach działających w Ośrodku Zdrowia na kontraktach z NFZ informują tablice oraz podświetlony napis, tablica zewnętrzna zawierająca numery telefonów alarmowych i opieki całodobowej. Łatwo dostępna jest również informacja o o punkcie szczepień.

Urząd Gminy i Miasta Dobczyce koordynował to przedsięwzięcie oraz dofinansował je w wysokości 75 proc. kosztów. Lekarze pokryją pozostałą część, która zostanie rozłożona na 10 funkcjonujących w Ośrodku Zdrowia podmiotów.

Komentarze (10)

 • 18 wrz 2013

  Niech wprowadzą obok tablicę, ile dni (miesięcy) na jaki zabieg w państwowej służbie zdrowia się czeka, Będzie ciekawsza od tej.

  35 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  18 wrz 2013

  ...lub lat.

  31 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  18 wrz 2013

  Kolejki wprawdzie przez to się nie zmniejszą ale jest się czym pochwalić ,mamy podświetlane tablice itp.Kiedy odsłonięcie tablicy informacyjnej?

  26 2 Odpowiedz
 • Basia 18 wrz 2013

  tak czy siak panie w recepcji nie będą nadal odbierać telefonów

  23 2 Odpowiedz
 • 19 wrz 2013

  nie zmieniajcie tablic, zmieńcie podejście do pacjenta.

  8 1 Odpowiedz

Zobacz więcej