Okolice

Lubień: Wpadli z narkotykami. Mieli je też w domu

Lubień: Wpadli z narkotykami. Mieli je też w domu

Pobytem w policyjnym areszcie zakończyła się rutynowa kontrola drogowa, której zostali poddani jadący jedną z dróg osobowym oplem młodzi mieszkańcy Lubnia


Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut uprawiania zabronionych roślin.
fot. KPP Myślenice 

Przy mężczyznach oraz w toku dalszych czynności policyjnych znaleziono narkotyki zawierające THC. 18, 20 i 21-latek następnego dnia po zatrzymaniu zostali przesłuchani; postawiono im zarzuty posiadania wbrew przepisom ustawy środka odurzającego oraz – jednemu z nich – uprawy roślin zawierających zabronione substancje narkotyczne. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze (4)

 • 4 paź 2013

  Teraz bez strachu będę mógł wychodzić z domu.

  54 15 Odpowiedz
 • 6 paź 2013

  Chrońmy nasze dzieci przed narkotykami - zamykajmy je w więzieniach, razem ze złodziejami, pedofilami i mordercami. I czym się chwalicie panowie policjanci, no czym.

  19 8 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  Legalizacja na chociaż jeden krzak naturki, którą bym spalił sam, lub z kimś kto może sobie pozwolić, a tak to teraz mam przejebane, dlaczego przy*****i mi jeszcze posiadanie? Bo miałem pare łodyg i liści na biurku czy gdzieś tam, wyszło 10g, dobrze, że chociaż suche, najlepsze jest to, że KPP w Mc nawet niema wagi hahaha

  6 3 Odpowiedz
  • Kinga 8 paź 2013

   Bo Policja z Myślenic jedyne co ma to niewyszkolony personel który znęca się nad kobietami psychicznie, nieudolne bestie.

   9 3 Odpowiedz

Zobacz więcej