Okolice

Krzeczów: Wjechał BMW prosto w stodołę

Krzeczów: Wjechał BMW prosto w stodołę

W nocy z niedzieli na poniedziałek kierowca BMW jadąc przez Krzeczów wjechał prosto w stodołę. Cztery osoby utknęły w samochodzie


Strażacy musieli rozcinać samochód, aby wydobyć uwięzionych w nim pasażerów.
Fot. PSP Myślenice 

W niedzielę o godz. 2:38 dyżurny myślenickiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w Krzeczowie w gminie Lubień. Jak się okazało, samochód BMW uderzył w stodołę. 

W wyniku wypadku cztery osoby były poszkodowane i znajdowały się uwięzione wewnątrz pojazdu . - Strażacy odłączyli akumulator, oświetlili teren wypadku, przy pomocy nożyc i rozpieraczy wykonali dostęp ratownikom medycznym PSP oraz OSP do osób poszkodowanych, dzięki czemu mogli udzielić pasażerom pierwszej pomocy - wyjaśnia Marian Rokosz z PSP Myślenice. 

Pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala w Myślenicach i Rabki.

Komentarze (11)

 • Inżynier Monk 8 paź 2013

  Teraz ma wersje z otwieranym dachem.

  24 1 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  kierowca to 18-latka..

  16 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 paź 2013

  Nie mam nic do samochodów BMW, mam tylko coś do ich kierowców (nie wszystkich oczywiście, tylko tych co psują reputacje tej marce i robią złą reklamę), niestety w tym przypadku jeżeli kierowcą była osoba która od razu zdała prawo jazdy i siada do takiego auta z mocą i tylnym napędem skutki są tragiczne.

  Nie lepiej kupić coś "słabszego" aż zdobędzie się doświadczenie i obycie na drodze a potem przesiadać się do czegoś "lepszego i szybszego" gdy jesteśmy dopiero pewni swoich umiejętności i opanowania auta którym jedziemy ?

  18 7 Odpowiedz
 • mateusz nowakowski 8 paź 2013

  sójka daruj sobie takie komentarze...

  22 16 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 paź 2013

  Co oznacza skrót BMW ?

  Bolid Młodzieży Wiejskiej

  Będziesz Miał Wypadek

  W tym przypadku pasuje.

  32 35 Odpowiedz

Zobacz więcej