Okolice

Krzeczów: Wjechał BMW prosto w stodołę

Krzeczów: Wjechał BMW prosto w stodołę

W nocy z niedzieli na poniedziałek kierowca BMW jadąc przez Krzeczów wjechał prosto w stodołę. Cztery osoby utknęły w samochodzie


Strażacy musieli rozcinać samochód, aby wydobyć uwięzionych w nim pasażerów.
Fot. PSP Myślenice 

W niedzielę o godz. 2:38 dyżurny myślenickiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w Krzeczowie w gminie Lubień. Jak się okazało, samochód BMW uderzył w stodołę. 

W wyniku wypadku cztery osoby były poszkodowane i znajdowały się uwięzione wewnątrz pojazdu . - Strażacy odłączyli akumulator, oświetlili teren wypadku, przy pomocy nożyc i rozpieraczy wykonali dostęp ratownikom medycznym PSP oraz OSP do osób poszkodowanych, dzięki czemu mogli udzielić pasażerom pierwszej pomocy - wyjaśnia Marian Rokosz z PSP Myślenice. 

Pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala w Myślenicach i Rabki.

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  8 paź 2013

  Co oznacza skrót BMW ?

  Bolid Młodzieży Wiejskiej

  Będziesz Miał Wypadek

  W tym przypadku pasuje.

  32 35 Odpowiedz
 • mateusz nowakowski 8 paź 2013

  sójka daruj sobie takie komentarze...

  22 16 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  Kierowca był trzeźwy? Bo w komunikacie nie ma o tym info...

  9 1 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  kierowca to 18-latka..

  16 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  Niestety Sójka ma rację bmw jedynym plusem jest wygląd i tu zalety tych aut się kończą, duża moc i fatalny napęd tylko na tył a przy tym ogromna awaryjność podzespołów to wszystko sprawia że do wypadku nie trzeba wiele, ale ludzie nadal wierzą w niemiecką propagandę i kupują oczami... Wracając do wypadku całe szczęście że nikomu się nic nie stało stodoła podejrzewam że była jedna z tych "wystających" z drogi a kierowca w nocy jej nie zauważył...

  14 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  8 paź 2013

  Nie mam nic do samochodów BMW, mam tylko coś do ich kierowców (nie wszystkich oczywiście, tylko tych co psują reputacje tej marce i robią złą reklamę), niestety w tym przypadku jeżeli kierowcą była osoba która od razu zdała prawo jazdy i siada do takiego auta z mocą i tylnym napędem skutki są tragiczne.

  Nie lepiej kupić coś "słabszego" aż zdobędzie się doświadczenie i obycie na drodze a potem przesiadać się do czegoś "lepszego i szybszego" gdy jesteśmy dopiero pewni swoich umiejętności i opanowania auta którym jedziemy ?

  18 7 Odpowiedz
 • 8 paź 2013

  Biedne siano w tej stodole:( czy nic sie mu nie stało? nie zalało paliwo lub jakiś wyciek? bo nie wiem co krowy by jadły wtedy w zimie a trawa już nie rośnie:( ech

  8 11 Odpowiedz
 • Inżynier Monk 8 paź 2013

  Teraz ma wersje z otwieranym dachem.

  24 1 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  i znow doswiadczony kierowca, nie wazne czy kobieta czy meszczyzna, po prostu poski kierowca

  4 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Sama jestem od niedawna kierowcą i jeżdżę samochodami z dużą mocą. Ciężko mi się przesiać do czegoś co jest słabsze bo gorzej mi się taki samochód prowadzi. Wole coś co szybciej się zbiera.
  Faktem jest, że przesiadka z L-ki do czegoś mocniejszego jest dużym szokiem, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Nie czujesz się pewnie to wolniej jedziesz i problemu nie ma.

  1 10 Odpowiedz
  • 11 paź 2013

   Jeżdżę samochodem prawie trzydzieści lat i nadal nie czuję się pewnie, a powyższy tekst zupełnie mnie osłabił. Moze właśnie przez takich kierowców...

   8 Odpowiedz

Zobacz więcej