Miasto

Myślenice: Pijana 18-latka zniszczyła 7 samochodów

Myślenice: Pijana 18-latka zniszczyła 7 samochodów

W nocy na Osiedlu Tysiąclecia pijana 18-latka koszem na śmieci zdemolowała 7 samochodów. Wpadła na gorącym uczynku


fot. KPP Myślenice

Około godz. 3:20 mieszkańców myślenickiego Osiedla Tysiąclecia (w okolicy bloku nr 4), zaniepokoił hałas i krzyki. Na zdarzenie zareagował zbudzony, pozostający poza służbą policjant. Wkrótce, w pobliżu bloku nr 1 zatrzymano znaną już z wcześniejszych interwencji 18-latkę z Myślenic.

- Podjęte tej nocy czynności dowiodły, że młoda kobieta prawdopodobnie aluminiowym koszem na śmieci lub innymi przedmiotami spowodowała uszkodzenia siedmiu samochodów zaparkowanych na osiedlowych uliczkach – mówi Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Pijana osiemnastolatka w samochodach wybiła i stłukła szyby, wgniotła karoserię, a jeszcze inne porysowała. Policjanci znają już dane osób poszkodowanych.

- Pozostająca pod wyraźnym działaniem alkoholu, agresywna kobieta trafiła do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Motywy jej zachowania nie są jeszcze znane. Za zniszczenie, uszkodzenie lub uczynienie niezdatnej do użytku cudzej rzeczy Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat – dodaje Szymon Sala.

Komentarze

 • 10 paź 2013

  Po prostu brak słów!!!

  49 9 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  na krzesło elektryczne z nią!!! albo dozywocie , i tak z niej pozytku juz nigdy nie będzie !!!

  63 46 Odpowiedz
 • Kasia 10 paź 2013

  masakra. ;]

  37 9 Odpowiedz
 • mateusz nowakowski 10 paź 2013

  dożywocie i krzesło za taki wandalizm?ludzie dzieci mordują i dostają 25lat a ty serinka chcesz kogoś oceniać tak surowo? Owszem kara musi być ale nie krzesło...

  45 30 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Mateusz100 to jest przenośnia nie umie pić to niech nie pije , powinna siedziec 48 w izolatce bez jedzenia i picia może by ją to cos nauczyło.

  42 11 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Nie szufladkujac.takie jest wlasnie stare osiedle...patologia .
  Sa i normalni ale opnia niestety jest wyrobiona

  32 28 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   10 paź 2013

   To że dokonała tych szkód na osiedlu nie znaczy że tam mieszka. Patologią jest dla mnie mieszanie ludzią w głowach i modyfikowanie informacji...

   22 8 Odpowiedz
  • 10 paź 2013

   Tylko, że ona nie jest ze starego osiedla...

   11 1 Odpowiedz
 • Kasia 10 paź 2013

  ahahahahahhahaha otóż to otóż to narrufus haha patology.

  18 12 Odpowiedz
 • Tom 10 paź 2013

  Rozwiązanie idealne - do aresztu, 5 latek - ciezkich robót społecznych + odszkodowanie dla niewinnych ludzi za straty, + zdjęcie tej 18-letniej gwiazdy co by sławna była ;)

  83 6 Odpowiedz
 • Magdalena 10 paź 2013

  a straty i tak pewnie pokryja rodzice :/ gówniarze czuja sie bezkarni, ale teraz modne jest takie podejscie - bezstresowe wychowanie i inne takie :/

  49 5 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Do przymusowej pracy aby odpracowała szkody a potem na odstrzał i po sprawie.

  45 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 paź 2013

  PATOLOGIA ! ! ! Nicech zapłaci wszystkim za poniesione szkody z własnej kieszeni albo niech rodzice zapłacą za swoje dziecko !

  47 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 paź 2013

  Nawet jest na Onecie:

  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/myslenice-kobieta-zdemolowala-siedem-aut/h68g4

  Jak wyjdzie z aresztu będzie mogła się pochwalić wśród znajomych :-)

  17 3 Odpowiedz
  • 10 paź 2013

   Może to ta sama, która kiedyś pomalowała po pijaku płot a potem umieściła zdjęcie na FB...Dziś zdążyła zdemolować 7 aut, ale już nie zdążyła zamieścić zdjęć.... W takiej sytuacji faktycznie pasowało by aby zdjęcie jej samej trafiło do wiadomości opinii publicznej...bo na taką nie ma sposobu...zapijaczy pyszczek, narozrabia a rano puszcza w niepamięć...jakby najadła się trochę wstydu-jeśli takowy posiada to może skończyły by się te gówniarskie wybryki!

   22 3 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Kiedyś propagowano wspaniałą nagrodę za taki występek - publiczną chłostę. Było by to doskonałe wyróżnienie dla takiej chołoty. Jesteście za - plusik.

  107 6 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  co się to teraz wyrabia!

  9 3 Odpowiedz
 • Bogdan Banat 10 paź 2013

  Na tym osiedlu non stop siedzą pijane gówniarze po nocy i dra ryja ze nie można spać.Gdzie jest ta szanowna policja,śpią? Codziennie powinni patrolować stare osiedle a zwłaszcza plac zabaw kolo bloków 10 i 11 bo tam zawsze są największe awantury. Za co place podatki

  37 4 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  a wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze ?? że oni ją i tak wypuszczą , pouczą i na tym się skończy ! znam takich przypadków kilka ! . W najlepszym wypadku zamkną ją na 2-3 miesiące ale raczej zawiasy

  11 4 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Kto to ? Dziewczyna z Myślenic ?

  6 5 Odpowiedz
 • Peex 10 paź 2013

  I zostaw tu zaparkowany samochód :/

  21 3 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  szkoda ze nie postawiłem tam samochodu, pęka mi szyba przednia. Może by mi poszło z ubezpieczenia.

  38 2 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  A tak poważnie to gówniara jedna powinna wszystkim płacić z własnej kieszeni za szkody ! i nie ma że boli! a oprócz tego za kare przez rok wykonywać prace społecznościowe po 12 godzin dziennie , i żadne więzienie bo nie będziemy utrzymywać kolejnego darmozjada! może coś trafi w końcu do jej pustej mózgownicy wypalonej przez denaturat!

  30 3 Odpowiedz
 • OKOKI 10 paź 2013

  Motywy jej działania nie są znane... hehehehehe dobre.Nawaliła się gorzałą ,to są motywy jej działania.

  23 1 Odpowiedz
 • adzygmunt 10 paź 2013

  Jeśli jeszcze nie jest z marginesu, to niezadługo będzie. W pudle ją tego nauczą
  Nastolatka - pięknie brzmi to słowo lecz jej z innym do twarzy: anus mundi!

  6 6 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Ale miałem farta. Do popołudnia stałem tam gdzie jedno z aut, której ta "pani" rozwaliła szybę. Gdybym zostawił tam auto to moją by strzaskała.

  7 4 Odpowiedz
 • 10 paź 2013

  Dawno powinni zamontować na tym placu zabaw kamere Non stop coś tam się dzieje a policja ... heh kiedyś jak przyjechali na interwencję to stali 10 minut zeby wszyscy zdazyli sie rozejsc Ci odważniejsi co zostali zostali spisani a "bohaterzy" zaczeli do policjantów rapować machać rękami itp. policja odprowadziła ich do klatki posprzatała po nich butelki i odjechali a towarzystwo wyszło z powrotem i impreza trwała nadal Padła mi kamerka ale nastepnym razem udokumentuje taka interwencję PO PROSTU SZOK I ŻENADA!!!

  25 7 Odpowiedz
  • Bogdan Banat 11 paź 2013

   Jest tam kamera na slupie ale i tak podobno nie działa jak wiele innych,a do tego kto tam się tym interesuje,najpewniejsza ich praca to łapanie kierowców i pieszych za przejście w niedozwolonym miejscu

   4 3 Odpowiedz
 • 11 paź 2013
  sylwestrynka napisał/a:

  mercedes napisał/a:sylwestrynka napisał/a:Sójka napisał/a:Nawet jest na Onecie:

  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/myslenice-kobieta-zdemolowala-siedem-aut/h68g4

  Jak wyjdzie z aresztu będzie mogła się pochwalić wśród znajomych :-)Może to ta sama, która kiedyś pomalowała po pijaku płot a potem umieściła zdjęcie na FB...Dziś zdążyła zdemolować 7 aut, ale już nie zdążyła zamieścić zdjęć.... W takiej sytuacji faktycznie pasowało by aby zdjęcie jej samej trafiło do wiadomości opinii publicznej...bo na taką nie ma sposobu...zapijaczy pyszczek, narozrabia a rano puszcza w niepamięć...jakby najadła się trochę wstydu-jeśli takowy posiada to może skończyły by się te gówniarskie wybryki!NIE NIE TA SAMA , JAK NIE WIESZ TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ !!!!Mercedes ales ty mądry (a)....Nie napisałam że to "ta sama" tylko że "może ta sama"..."Tryb oznajmujący" i "tryb przypuszczający" to dwie różne sprzeczności. Nie chodziłeś "zakało" do szkoły? Więc się nie wypowiadaj!

  Ale z Twojej wypowiedzi widać, że wiesz kim jest ta zaraza...Upublicznij więc swoja wiedzę....Poklaskamy Ci ...Może nawet dostaniesz nagrodę za wsypanie koleżanki? Ponadto za ukrywanie przestępcy jest odpowiedni PARaGRAF (UWAŻAJ BO NAMIERZĄ TWOJE IP) ;-) "NIE BĄDŹ TAKI HOP DO PRZODU BO CIĘ Z TYŁU ZABRAKNIE" :-p
  (OBROŃCO UCIŚNIONYCH DEMOLATOREK AUT)

  hahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahah , widzę że twoje życie musi być bardzo nudne skoro przesiadujesz w internecie i zajmujesz się tylko i wyłącznie cudzą egzystencją ;) Dlaczego miałabym ukrywać przestępce skoro ową osobę policja już złapała ? Zastanów się nad sensem swoich wypowiedzi bo są na bardzo niskim poziomie intelektualnym a skoro chcesz uchodzić za kogoś wykształconego to tak trochę nie wypada ;)

  2 10 Odpowiedz
  • 11 paź 2013

   Mercedes ales ty mądry (a)....Nie napisałam że to "ta sama" tylko że "może ta sama"..."Tryb oznajmujący" i "tryb przypuszczający" to dwie różne sprzeczności. Nie chodziłeś "zakało" do szkoły? Więc się nie wypowiadaj!

   Ale z Twojej wypowiedzi widać, że wiesz kim jest ta zaraza...Upublicznij więc swoja wiedzę....Poklaskamy Ci ...Może nawet dostaniesz nagrodę za wsypanie koleżanki? Ponadto za ukrywanie przestępcy jest odpowiedni PARaGRAF (UWAŻAJ BO NAMIERZĄ TWOJE IP) ;-) "NIE BĄDŹ TAKI HOP DO PRZODU BO CIĘ Z TYŁU ZABRAKNIE" :-p
   (OBROŃCO UCIŚNIONYCH DEMOLATOREK AUT)

   7 12 Odpowiedz
 • 11 paź 2013

  [cytat=mercedes]
  Zastanów się nad sensem swoich wypowiedzi bo są na bardzo niskim poziomie intelektualnym a skoro chcesz uchodzić za kogoś wykształconego to tak trochę nie wypada ;)

  Jestem z wsi i skończyłam zawodówkę! Moje życie jest nudne więc zajmuje się czyjąś egzystencją i siedze całymi dniami na internecie.

  Ty jak widze, też nie marnujesz czasu i smiem twierdzić, że twoje życie nie jest ciekawsze od mojego skoro śledzisz to co piszę na tym forum....

  9 2 Odpowiedz
 • kadhs kras 12 paź 2013

  moje tez zniszczyla zna ktos moze jej dane wie kto to jest

  10 3 Odpowiedz
 • robertos robertos 12 paź 2013

  Masakra

  4 6 Odpowiedz
 • Tomasz 12 paź 2013

  Dajmy jej szanse !

  4 11 Odpowiedz
 • 12 paź 2013

  Wczoraj ta sama 18 latka była już na wolności, popijała alkohol z kolegami na lawce pod drzewem... znajome miejsce odwiedziła straz miejska o 22:30. Panowie przeprowadzili rozmowe, z ktorej nic nie wyniknelo bo Straz odjechala a dziewczyna ktora niby po tej rozmowie poszla do domu zaraz powrocila na lawke... nie chce nikogo straszyc, ale znow nie wiadomo co przyjdzie jej do glowy? Dlaczego jest na wolności? Celowo wraca na osiedle by pokazac jaka ma sile...

  18 2 Odpowiedz
 • 12 paź 2013

  Zrobila segregacje smieci na 7 :) Lancuch, slup i stare capy - niech odrabia szkody.

  7 4 Odpowiedz
 • 12 paź 2013

  Przed 22 dzisiaj znów była na ławce szarpała się z chłopakami któryś jej przywalił w twarz dobrze że inni ja obronili bo by chyba nie przezyła a policja gdzie? Przyjechali teraz 23.20 spisali nie tych co trzeba a oni poszli po piwo i siedza dalej Co jeszcze musi się stać to ja juz nie wiem....

  14 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  17 paź 2013

  Ja nie rozumiem co się z tymi ludźmi dzieje , jak można się do takiego stanu doprowadzić ... jak można niszczyć człowiekowi cokolwiek , nie mówię już o tych samochodach bo to przecież nie jest warte 100 zł a parę tysięcy , ktoś ciężko haruje aby się nawet samochodu za 3 000 zł dorobić a przyjdzie taka niewychowana , niedojrzała dziewucha i zacznie rozrabiać , oby zapłaciła w dosłownym znaczeniu za to co zrobiła , ja sobie nie wyobrażam bólu i wstydu jaką ponieśli jej rodzice.

  6 Odpowiedz

Zobacz więcej