Sport

Czy reprezentacja Amatorskiej Ligi Siatkówki może wygrać z Dalinem?

Czy reprezentacja Amatorskiej Ligi Siatkówki może wygrać z Dalinem?

Właśnie takie pytanie zadały sobie osoby skupione wokół rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki powiatu myślenickiego. Po inauguracji rozgrywek rzucili wyzwanie drużynie Dalinu Myślenice

Zawodniczki Amatorskiej Ligi Siatkówki na 20 listopada planują sparing z żeńską drużyną Dalinu Myślenice. Zespół ALS częściowo składać się będzie z byłych reprezentantek klubu. Na pomysł wpadli zawodnicy po pierwszej kolejce rozgrywek amatorskiej ligi.

 

Po pierwszej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Powiatu Myślenickiego, na prowadzeniu znalazła się drużyna TKKF Myślenice Uklejna, która w meczu inaugurującym nowy sezon pokonała Chaos Myślenice 3:0.

W drugim spotkaniu KBS Pcim uległ na własnym parkiecie 1:3 beniaminkowi, drużynie Drink Team. W Stróży odbył się pojedynek TKKF-u Pcim Beko z ZSTE Myślenice zakończony zwycięstwem gospodarzy 3:1. Kolejkę zakończyło czwartkowe spotkanie 40-latków z Wiśniowej z Buzdyganam w którym gospodarze pewnie wygrali 3:0.

W tym sezonie podobnie jak w poprzednim bierze udział dziewięć drużyn z tą jednak różnicą, że czwarta drużyna sezonu Six in Black po niewielkich zmianach personalnych zmieniła nazwę na Buzdygany, a piąty zespól poprzedniego sezonu OFF Tokarnia został zastąpiony nową drużyną Drink Team.

Szczegółowe wyniki

Powiązane tematy

Komentarze

 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 24 paź 2013

  Czy ktoś wie, jaki będzie skład Amatorek?

  8 Odpowiedz
 • mirek@ 24 paź 2013

  bardzo mi sie podoba ten pomysl. chetnie sie wybiore na taki mecz. amatorzy beda chcieli za wszelka cene wygrac, ciekawe jak do meczu podejdzie Dalin

  8 1 Odpowiedz
 • 24 paź 2013

  gdzie odbędzie się ten mecz?

  4 Odpowiedz

Zobacz więcej