Miasto

W tych warsztatach zbadasz stan techniczny swojego samochodu. Za darmo!

W tych warsztatach zbadasz stan techniczny swojego samochodu. Za darmo!

Bezpłatnej kontroli ustawień świateł, hamulców, stanu ogumienia, układu kierowniczego i emisji spalin można dokonać w 12 stacjach diagnostycznych na terenie powiatu w sobotę 26 października 

Starosta wraz z myślenickim komendantem policji doszli do porozumienia z 12 stacjami diagnostycznymi w których w sobotę 26 października będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu samochodów. Akcja została zorganizowana w związki ze zbliżającym się Świętem Zmarłych i wzmożonym w tym okresie ruchem na drogach.

Darmowe przeglądy obowiązują: kontrolę ustawienia świateł, skuteczność działania hamulców i stanu ogumienia, układu kierowniczego, emisji spalin. 

Tutaj dokonasz bezpłatnego przeglądu:

AGRO – BUD, Myślenice ul. Kazimierza Wielkiego – 152 (godz. 7-14)
ZSTE Warsztaty Szkolne, Myślenice ul. Żeromskiego-17 (godz. 8 –14)
Autocentrum Szostak, Myślenice, ul. Kazimierza Wielkiego – 112 (godz. 7-14)
Marek Rozwadowski, Dobczyce, ul. Mostowa – 17 (godz. 7-14)
POLIMERC, Dobczyce, ul. Obwodowa - 6 (godz. 8-15)
Auto-Alfa, Sułkowice, ul. 1 Maja - 164 (godz. 8-14)
ZSZ w Sułkowicach Warsztaty Szkolne, Rudnik, ul. Dolna - 1 (godz. 8-13)
Sara, Zegartowice - 147, (godz. 8–14)
Furman-Tur, Auto-Serwis, Wiśniowa 519, godz. (godz. 8–14)
Diagnostyka Pojazdowa Zbigniew i Janina Sikora S.C., Siepraw 1415, (godz. 7-15)
Leathermax 1, Pcim 1B, (godz. 7–14)
Stacja Kontroli Pojazdów „Kamil”, Tokarnia 563, (godz. 8–14).

Komentarze

 • mirek@ 25 paź 2013

  w tych badaniach brakuje jeszcze testu zawieszenia to przeciez ono cierpi najbardziej na polskich drogach!

  16 3 Odpowiedz
 • 25 paź 2013

  rozumiem, że akcja dotyczy wszystkich pojazdów skoro nie została podana informacja np do 3,5 tony ?

  6 6 Odpowiedz
  • 25 paź 2013

   No to chyba zależy od serwisu nieprawdaż? Chyba wiadomo, jakimi samochodami zajmują się wymienione serwisy. Czy tak trudno się samemu trochę pomyśleć?

   7 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 paź 2013

  Pfif, akcja swoją drogą a rzeczywistość swoją. Dwa lata temu w Agro mechanicy o niczym nie wiedzieli, chcieli przepchnąć jak najszybciej, niedlbale, w pewnym momencie obawiałem się że będzie płatne. Akcja w takim wydaniu bardzo mnie zniechęciła. Zeszłego roku byłem w PKSie, diagnosta miał chęć przyglądnąć się samochodowi. Widać firmy różnie podchodzą do rzeczy, ja mam wrażenie że dla niektórych liczy się udział w szczytnej akcji jako element reklamy, zaś uczestnicy traktowani są wręcz jako strata czasu vel zło konieczne.

  8 2 Odpowiedz
  • OKOKI 25 paź 2013

   Tylko chłopi pańszczyźniani pracowali za darmo.

   2 6 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    26 paź 2013

    Po kiego czorta w takim razie ta informacja: "BEZPŁATNEJ kontroli ustawień świateł, hamulców, stanu ogumienia, układu kierowniczego i emisji spalin można dokonać w 12 stacjach diagnostycznych na terenie powiatu w sobotę 26 października".

    3 Odpowiedz
 • mirek@ 25 paź 2013
  OKOKI napisał/a:

  maktor napisał/a:Pfif, akcja swoją drogą a rzeczywistość swoją. Dwa lata temu w Agro mechanicy o niczym nie wiedzieli, chcieli przepchnąć jak najszybciej, niedlbale, w pewnym momencie obawiałem się że będzie płatne. Akcja w takim wydaniu bardzo mnie zniechęciła. Zeszłego roku byłem w PKSie, diagnosta miał chęć przyglądnąć się samochodowi. Widać firmy różnie podchodzą do rzeczy, ja mam wrażenie że dla niektórych liczy się udział w szczytnej akcji jako element reklamy, zaś uczestnicy traktowani są wręcz jako strata czasu vel zło konieczne.Tylko chłopi pańszczyźniani pracowali za darmo.

  a myslisz ze co się kryje za sformułowaniem "porozumienie" - nie wydaje mi się, żeby to robili charytatywnie :)

  3 5 Odpowiedz
 • 25 paź 2013

  myslę, że jedni udają, że płacą a drudzy , że pracują :-)

  5 5 Odpowiedz
 • 25 paź 2013

  A gdzie kontrola poziomu hałasu ??
  Nieistotny dla Starosty czy komendanta Policji parametr ?

  3 4 Odpowiedz
 • sebastian 26 paź 2013

  Autocentrum Szostak, Myślenice, ul. Kazimierza Wielkiego – 112 (godz. 7-14)
  !!!!!!!!!!gorąco O D R A D Z A M !!!!!!!!!!

  10 9 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   28 paź 2013
   Zduński napisał/a:

   Byłem rano na Agro-budzie rano :)
   Bardzo miła obsługa, sprawnie i szybko :)

   kleee napisał/a:

   ja terz bylem dzisiaj w agrobudzie bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy sprawdzili mi cale auto powiedzieli co do wymiany itd jestem bardzo zadowolony bardzo fajna akcja

   tomcio184 napisał/a:

   Szostak to jest jedno wielkie nieporozumienie!!! Raz robiłem u nich przegląd samochodu to mnie naciągnęli na przewody hamlucowe, że niby do wymiany od razu. To powiedziałem, że ok, żeby wymienili bo nie chciał mi podbić dowodu. I okazało się, że wszystko było z nimi w porządku. Mogłem spokojnie jeździć, no ale za wymiane policzyli sobie 150zł!!! Drugim razem przyjechałem żeby zrobili mi defekt gumy, to przez 50min próbowali odkręcić śrubę zabezpieczającą antykradzieżową po czym stwierdzili że nie da się odkręcić i trzeba spawać. To im podziękowałem. Pojechałem na Agrobud i chłopaki bez żadnych problemów odkręcili!! Auto Centrum Szostak to jest banda niewykształconych mechaników. 95% "pracowników" to praktykanci. NIE POLECAM!

   LEWAN napisał/a:

   Auto Szostak bardzo profesjonalny warsztat polecam. Naprawiam tam samochody od lat i jeszcze nigdy się nie zraziłem.

   Bedzie wojna???

   3 3 Odpowiedz
 • 26 paź 2013

  Byłem rano na Agro-budzie rano :)
  Bardzo miła obsługa, sprawnie i szybko :)

  8 4 Odpowiedz
 • kadhs kras 26 paź 2013

  ja terz bylem dzisiaj w agrobudzie bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy sprawdzili mi cale auto powiedzieli co do wymiany itd jestem bardzo zadowolony bardzo fajna akcja

  5 5 Odpowiedz
 • 26 paź 2013

  a czy w PKSie mają jakiś sprzęt czy tylko tak na oko jak np. w zawodówce

  2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 paź 2013

  heheh, posty z agrobudu są trochę na wyrost, ale niech będzie... Swoje zdanie o tej firmie mam i łatwo nie zmienię. Niestety byłem dziś poza miastem, a chciałbym zobaczyć jak podchodzi do akcji Szostak. PKSu już niestety nie ma, a mieli stację diangnostyczną wyposażoną w sprzęt niezbędny do dokonania przeglądów rejestracyjnych.

  6 2 Odpowiedz
 • 27 paź 2013

  Szostak to jest jedno wielkie nieporozumienie!!! Raz robiłem u nich przegląd samochodu to mnie naciągnęli na przewody hamlucowe, że niby do wymiany od razu. To powiedziałem, że ok, żeby wymienili bo nie chciał mi podbić dowodu. I okazało się, że wszystko było z nimi w porządku. Mogłem spokojnie jeździć, no ale za wymiane policzyli sobie 150zł!!!
  Drugim razem przyjechałem żeby zrobili mi defekt gumy, to przez 50min próbowali odkręcić śrubę zabezpieczającą antykradzieżową po czym stwierdzili że nie da się odkręcić i trzeba spawać. To im podziękowałem. Pojechałem na Agrobud i chłopaki bez żadnych problemów odkręcili!! Auto Centrum Szostak to jest banda niewykształconych mechaników. 95% "pracowników" to praktykanci. NIE POLECAM!

  7 5 Odpowiedz
 • 28 paź 2013

  No dobrze, ale dlaczego ten artykuł pojawił się dzień wcześniej przed wydarzeniem?? to są kpiny! Taka informacja powinna się pojawić PRZYNAJMNIEJ tydzień wcześniej. Przeczytałem ten artykuł będąc w krk... Jeśli bym wiedział o tym wcześniej z chęcią bym skorzystał.

  2 5 Odpowiedz
 • 28 paź 2013

  Auto Szostak bardzo profesjonalny warsztat polecam. Naprawiam tam samochody od lat i jeszcze nigdy się nie zraziłem.

  4 6 Odpowiedz

Zobacz więcej