XII Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w badmintonie o "Złotą Rakietkę"

Podczas zawodów o złotą rakietę Myślenice reprezentowało 13 zawodników z TKKF UKLEJNA Zawody odbyły się w sobotę 16 listopada w hali sportowej KS Bronowianka

W tegorocznych Mistrzostwach wystartowało 13 zawodników reprezentujących TKKF UKLEJNA Myślenice.

W kategorii szkół podstawowych 3 miejsce zajął Jan Kasperek, w kat. Gimnazja - pierwsze miejsce zdobył Jakub Hodurek, a czwarty był Kacper Szymski.

Natomiast wśród dziewcząt gimnazja - 2 miejsce zdobyła Gosia Płachta, w kat. od 19-40lat - Tomasz Matoga zajął 1 miejsce, w kat. od 41-50lat - Bogdan Matoga zajął 1 miejsce, a Marek Tondera zdobył 2 miejsce.

w kat. od 51-60lat - Maciej Kozieł zdobył 1 miejsce. W grach podwójnych Tomasz i Bogdan Matoga zdobyli 1 miejsce a Maciej Kozieł i Marek Tondera zajęli 2 miejsce oraz czwarte miejsce zdobyli Jakub Hodurek i Marek Płachta.

Zawodnicy z Myślenickiego TKKF otrzymali również puchar za najliczniejszą drużynę na tych zawodach.