Miasto

Sprzątanie Zarabia i strzelanie farbą

Sprzątanie Zarabia i strzelanie farbą


ldragosz/youtube.com

W tym roku do sprzątania świata włączyła się firma paintball’owa Face 2 Face. Uczniowie pod kontrolą opiekunów penetrowali brzegi Raby, ruiny „Zamczyska”, ścieżkę spacerową biegnącą od mostu Piłsudskiego do ul. Zdrojowej, trasę wzdłuż wyciągu krzesełkowego i samą górę Chełm oraz wiele innych.

Najwięcej śmieci zebrali uczniowie ZSP im. Tytusa Chałubińskiego i Gimnazjum nr.3 im. Józefa Piłsudskiego. Z grona uczestników akcji nauczyciele wybrali osiem najbardziej aktywnych osób z każdej szkoły, a ci z kolei reprezentowali ją w paintballowym turnieju międzyszkolnym.

Turniej odbył się 30 września, a najlepiej na polu walki radzili sobie uczniowie ZS im. Andrzeja Średniawskiego pod dowództwem Kamila Rogowca. W dogrywce zwycięzcy walczyli z Gimnazjum nr.2 im. Jana Pawła II, którą dowodziła Ewelina Wołek.

Powiązane tematy

Myślenice: Akcja wiosenne porządki. Szukamy zaniedbanych miejsc
Miasto 41

Myślenice: Akcja wiosenne porządki. Szukamy zaniedbanych miejsc

Śmieci na chodnikach, wzdłuż ulic, na trawnikach i poza głównymi ulicami. Tak niemal każdego roku wyglądają Myślenice z nadejściem wiosny. Gmina rozpoczęła akcję "Wiosenne porządki", my czekamy na Wasze zdjęcia i informacje o zaniedbanych miejscach

Brudne-czyste Myślenice?
Miasto 3

Brudne-czyste Myślenice?

Od dwóch tygodni pytamy Was, czy Myślenice są czystym miastem. Dzisiaj publikujemy zdjęcia jednego z naszych Czytelników, który uważa, że po zimie zostało jeszcze sporo to sprzątnięcia

Komentarze

Zobacz więcej