Kultura

Przywitaliśmy 2014 rok. Fajerwerki przysłoniła mgła [GALERIA]

Przywitaliśmy 2014 rok. Fajerwerki przysłoniła mgła [GALERIA]

Ci którzy zdecydowali się przywitać Nowy Rok na Rynku mogli liczyć na pokaz fajerwerków. Plany organizatorom i uczestnikom imprezy plenerowej pokrzyżowała mgła

Drugi rok z rzędu na myślenickim Rynku nie odbyła się zabawa sylwestrowa. Ci, którzy Nowy Rok zdecydowali się przywitać pod chmurką, musieli zadowolić się pokazem fajerwerków. Te jednak przesłoniła mgła.

- Dzięki doborowi ładunków o większej mocy - fajerwerki będą widoczne w całym mieście - przed imprezą sylwestrową informował Witold Rozwadowski zastępca dyrektora MOKiS. Plany organizatorów jak i uczestników imprezy na Rynku pokrzyżowała pogoda, a konkretnie mgła, która przysłoniła pokaz fajerwerków.

 

fot. Rafał Wróbel 

W tym roku na Rynek wybrał się co 20 mieszkaniec Myślenic. Prawie co drugi znas (45%) postanowił spędzić tę noc w domu. 

 

Powiązane tematy

Wybraliście tekst 2014 roku
Rozrywka 3

Wybraliście tekst 2014 roku

Spośród 30 najchętniej czytanych artykułów w 2014 roku głosowaliście na najciekawszy. Tytuł ten otrzymał

Nowy rok przywitamy głównie w…
Kultura 0

Nowy rok przywitamy głównie w…

Do końca 2014 roku zostały już tylko godziny. Nowy Rok witać będziemy na różne sposoby, jednak jak deklarujecie najczęściej odbędzie się to w…

Komentarze (14)

 • paulinka 1 sty 2014

  boshe tyle wydali na fajerwerki i njkt ich nie mogl zobaczyc... to juz lepiej bylo zrobic imprezownie na rynku! ludzie troche myslenia nie? teraz @ wie o co kaman!

  122 63 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 sty 2014

  Jak taka mądra jesteś to mogłaś krystalicznie czyste niebo zamówić-:) Dobrze, że takie blondynki istnieją przynajmniej Nowy Rok się wesoło zapowiada. Ha ha !

  37 16 Odpowiedz
 • 1 sty 2014

  Trzeba było się przejść na plebańską górę- tam mgły nie było, a fajerwerki były świetnie widoczne ze szczytu, albo pod lipką- bo tam też było trochę świętujących. A atmosfera kameralna, lepsza niż na rynku, widać było nawet całe rodziny:)

  25 14 Odpowiedz
 • OKOKI 2 sty 2014

  Była mgła ,wina Tuska

  13 Odpowiedz
 • 2 sty 2014

  ha ha paulinka twoje teksty nie przestają zadziwiać normalnie wkapana blondynka

  9 4 Odpowiedz

Zobacz więcej