Kultura

Konkurs "Opowiedz". Który film powinien dostać nagrodę? [WIDEO]

Konkurs "Opowiedz". Który film powinien dostać nagrodę? [WIDEO]

Najpierw zrobili coś dla społeczności w której żyją, a teraz prezentują efekt swojej pracy. Wy możecie wybrać, która inicjatywa była najciekawsza i oddać na nią głos. Dzięki waszym głosom może zostać powtórzona w przyszłości

W 2013 roku odbył się pierwszy nabór wniosków realizowanych na naszym terenie w ramach Programu Działaj Lokalnie. Nad realizacją projektów w regionie czuwa Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS. 

Konkurs Opowiedz to twórcze opowiadanie o projektach społecznych. Lokali liderzy w filmach i prezentacjach  przedstawiają swoje pomysły, działania i sukcesy. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszej pracy filmowej lub multimedialnej. W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych  pięć prac promujących lokalne inicjatywy. 

Głosować można do 24 marca poprzez facebooka na fanpageąu Fundacji ARTS – klikając lubię to i udostępniając najciekawszą pracę lub udostępniając link.  

 

 

Projekt 1- „Międzypokoleniowa fantastyka”

Projekt 2 – „Ciemnia - organizacja grupy fotograficznej w powiecie myślenickim”.

Projekt 3 – „Biotop Bike Park- największy tor rowerowy w Europie.”

Projekt 4 – ”Żyj zdrowo i aktywnie – zajęcia ruchowe i edukacja prozdrowotna …”

Projekt 5 - "Wystawiamy przedstawienia, które łączą pokolenia"

Na filmy można głosować również u nas:

 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Fundacji ARTS.

Prezentowane prace konkursowe opowiadają o lokalnych inicjatywach, których realizacja była możliwa dzięki wsparciu finansowemu z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, lokalnych samorządów i przedstawicieli biznesu z naszego regionu.

Komentarze (4)

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...