Miasto

Myślenice: Pijana 34-latka podejrzana o spowodowanie stłuczki

Myślenice: Pijana 34-latka podejrzana o spowodowanie stłuczki

Pijana 34-latka najprawdopodobniej wjechała w zaparkowany przy ul. Kazimierza Wielkiego samochód. Policjanci zatrzymali ją na jednym z rond

Dzisiaj w nocy, kilka minut po godz. 1 do dyżurnego myślenickiej policji dotarła informacja o tym, że na ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach doszło do kolizji drogowej. Samochód osobowy uderzył w prawidłowo zaparkowane auto, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. 

Po kilku minutach policjanci spotkali na śródmiejskim rondzie alfę mogącą brać udział w zdarzeniu. Z pierwszych ustaleń wynika, że samochodem podczas zdarzenia kierowała 34-letnia kobieta z Myślenic. Jak podaje policja miała 2,5 promila alkoholu, a do samochodu wsiadła bez uprawnień do kierowania. Jest podejrzana o spowodowanie kolizji.

Oprócz niej w samochodzie znajdowała się 21-latka z gminy Myślenice  (2 promile) oraz 36-letnim myśleniczaninem (4 promile). Nieubezpieczony samochód trafił na parking strzeżony. 

W tej sprawie prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz obligatoryjny sądowy zakaz prowadzenia. 

 

Komentarze (4)

 • 15 maj 2014

  llubię to: obligatoryjny zakaz prowadzenia.. a w czasie popełniania przestępstwa miała?!..

  11 1 Odpowiedz
 • Adolf Popartyopopulos 16 maj 2014

  Rudy,rudy rydz mam na rydza smaczek gdzie wygrzmocił alfą ten nasz nieboraczek?

  6 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 maj 2014

  Szalona Ruda nie trzeba było przepijać żołądkowej-miętowej rumem 80tką od gienka z rudnika :D

  8 1 Odpowiedz
 • 16 maj 2014

  Śiwy zrobił jej mieszankę "wybuchową " i podmienił butelki ! Zemścił się za laxigen !

  4 1 Odpowiedz

Zobacz więcej