Okolice

Polanka: Kobieta twierdzi, że widziała płonącą lotnie. To mógł być lampion

Polanka: Kobieta twierdzi, że widziała płonącą lotnie. To mógł być lampion

Mieszkanka Polanki twierdzi, że zauważyła przez lornetkę spadająca nad łąkę lotnię, która wyglądała na zajętą ogniem. To mógł być lampion

Do późnego wieczora w niedzielę strażacy wraz z policjantami przeczesywali teren Polanki. Jedna z mieszkanek zgłosiła, że widziała przez lornetkę jak nad łąką spada lotnia, sprawiająca wrażenie zajętej ogniem. 

Przedstawiciele służb rozmawiali na temat tego zdarzenia z mieszkańcami – nikt nie potwierdził, aby widział w tej okolicy użytkownika lotni lub paralotni, a tym bardziej wypadku z jego udziałem. Nad wioską natomiast latał… lampion ze świeczką w środku. 

Do tej pory ani ustalenia policjantów, ani sygnały od innych osób nie potwierdziły, aby tego dnia mogło dojść do zdarzenia opisanego w zgłoszeniu.

Komentarze (10)

 • 22 maj 2014

  Czy wy czasem myślicie co piszecie???

  Może i kobiecie się przewidziało. Ale co by było gdyby rzeczywiście wypadek miał miejsce? Może uratowałaby komuś życie. Kobieta zadzwoniła, zgłosiła sprawę, i co nie często się zdarza, zainteresowała się. Natomiast po przeczytaniu co poniektórych, durnych komentarzy już nie popełni takiego "błędu".

  Jak dla mnie to debilizmem wykazaliście się WY a nie ona. Gratuluje obywatelskiej postawy kobiecie z Polanki!!!

  33 5 Odpowiedz
 • Magdalena 22 maj 2014

  Chciała dobrze.

  24 3 Odpowiedz
 • 22 maj 2014

  pewnie za dużo spożyła

  27 10 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 maj 2014

  Kobieta nie była bierna, zgłosiła gdzie trzeba i wszystko ok, godne pochwały. Nie rozumiem natomiast sensu pisania o czyimś "widzi mi się", bo przecież niepotwierdzonym.

  15 6 Odpowiedz
 • OKOKI 22 maj 2014

  To z pewnością był janioł.Lub jeździec apokalipsy przed wyborami do parlamentu UE.

  12 9 Odpowiedz

Zobacz więcej