Kultura

Krystian Stopka odebrał statuetkę w kategorii Debiut PR

Krystian Stopka odebrał statuetkę w kategorii Debiut PR
fot. proto.pl

fot. proto.plKrystian Stopka z Jasienicy odebrał statuetkę w kategorii Debiut Public Relations w konkursie PRotony 2014 dla specjalistów od public relations i marketingu

Statuetkę odebrał podczas uroczystej gali konkursu dla Profesjonalistów PRotony 2014 w Teatrze Syrena w Warszawie.

Dwudziestodwuletni mieszkaniec Jasienicy na co dzień pracuje w stowarzyszeniu WIOSNA, został nominowany w kategorii osoba/zespół debiutująca w PR. Jest absolwentem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Myślenicach.

Krystian Stopka na swoim koncie ma m.in. współpracę z Jerzym Dudkiem, Agnieszką i Urszulą Radwańskimi, Anną i Robertem Lewandowskimi oraz tworzenie spotów. Jest koordynatorem działań PR w Szlachetnej Paczce.

- Mam 21 lat i zaledwie dwuletnie doświadczenie w tej branży. Popełniając błędy, osiągając sukcesy, podglądając najlepszych i współpracując z nimi – ciągle się uczę.  Słucham ludzi, rozmawiam z nimi i wychodzę naprzeciw ich potrzebom. Tego uczę się w WIOŚNIE, to stosuję w życiu. Nie uważam się za eksperta w mojej dziedzinie. Według mnie w PR-ze chodzi o to, by nieustannie poszukiwać inspiracji i rozwijać swoje umiejętności - mówi Krystian. 

 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

Zobacz więcej