Miasto

Zarabie: Napisy na ośrodku Wisły "Bednarz wy**". Prezes klubu: Mam to w d***e

Zarabie: Napisy na ośrodku Wisły "Bednarz wy**". Prezes klubu: Mam to w d***e

 

"Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", to niektóre z napisów jakie ktoś namalował na murze ośrodka Wisły na Zarabiu. Prezes klubu skomentował je krótko: "Mam to w d***e"

"Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", "Smuda c**l" konfior i pedał", "Wisła sharks JZS", "Ultra Wisła" to niektóre z haseł jakie pojawiły się na ogrodzeniu ośrodka treningowego Wisły Kraków. Słowa te są skierowane do trenera Wisły Kraków - Franciszka Smudy oraz prezesa klubu Jacka Bednarza.

Najprawdopodobniej autorami napisów są kibice klubu, którzy podobne treści mieli skandować podczas meczów kontrolnych Wisły. Od pewnego czasu prezes Bednarz jest w konflikcie z kibicami klubu. Na stronie pajacek.pl petycję za jego odejściem wsparło ponad 9000 osób.

Prezes Wisły nigdzie się nie wybiera

Jacek Bednarz, prezes Wisły Kraków: Mam w d***e to, co jest napisane na murach miasta. Ja się nigdzie nie wybieram. (…) Nie będziemy z nimi prowadzili żadnego dialogu. (…) Dopóki ja tu będę, to ich nie wpuszczę [na stadion]. Każdy, kto będzie się tak zachowywał na meczach ekstraklasy może być pewien, że nie ma dla niego miejsca, dopóki ja będę tym klubem zarządzał - na łamach portalu gazeta.pl mówi prezes Wisły Kraków.

 

Powiązane tematy

Komentarze (16)

 • ania 21 lip 2014

  "Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", to niektóre z napisów jakie ktoś namalował na murze ośrodka Wisły na Zarabiu. Prezes klubu skomentował je krótko: "Mam to w d***e

  No i pogadał yntelygent z yntelygentem.

  61 7 Odpowiedz
 • mysleniczaninzdziada 21 lip 2014

  a jak z takimi dyskutowac? tylko ich jezykiem! zrobic porzadek na stadionach! Na dalinie jakos jest spokoj tylko krakusy robia awantury i nam miasto niszcza

  39 16 Odpowiedz
 • ania 21 lip 2014

  zwyczajnie: nie dyskutować wcale!!!!!!!!!!!
  Złapać, niech myje te bazgroły, zasądzić drobną kwotę na rzecz Wisły i pochwalić go w gazetach za sponsoring. Koledzy z Cracovi już sami się nim zajmą.

  24 7 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  i Właśnie z takimi debilami jak avri walczy Prezes

  17 6 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  Prezes walczy :) "debile" za 10 zl kupiły psikacza i popsikały... w sumie nic nowego ale i tak wystarczyło żeby się tym zajmować i pisać :) teraz to mają chłopaki ubaw hahahahah

  11 2 Odpowiedz

Zobacz więcej