Miasto

Zarabie: Napisy na ośrodku Wisły "Bednarz wy**". Prezes klubu: Mam to w d***e

Zarabie: Napisy na ośrodku Wisły "Bednarz wy**". Prezes klubu: Mam to w d***e

 

"Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", to niektóre z napisów jakie ktoś namalował na murze ośrodka Wisły na Zarabiu. Prezes klubu skomentował je krótko: "Mam to w d***e"

"Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", "Smuda c**l" konfior i pedał", "Wisła sharks JZS", "Ultra Wisła" to niektóre z haseł jakie pojawiły się na ogrodzeniu ośrodka treningowego Wisły Kraków. Słowa te są skierowane do trenera Wisły Kraków - Franciszka Smudy oraz prezesa klubu Jacka Bednarza.

Najprawdopodobniej autorami napisów są kibice klubu, którzy podobne treści mieli skandować podczas meczów kontrolnych Wisły. Od pewnego czasu prezes Bednarz jest w konflikcie z kibicami klubu. Na stronie pajacek.pl petycję za jego odejściem wsparło ponad 9000 osób.

Prezes Wisły nigdzie się nie wybiera

Jacek Bednarz, prezes Wisły Kraków: Mam w d***e to, co jest napisane na murach miasta. Ja się nigdzie nie wybieram. (…) Nie będziemy z nimi prowadzili żadnego dialogu. (…) Dopóki ja tu będę, to ich nie wpuszczę [na stadion]. Każdy, kto będzie się tak zachowywał na meczach ekstraklasy może być pewien, że nie ma dla niego miejsca, dopóki ja będę tym klubem zarządzał - na łamach portalu gazeta.pl mówi prezes Wisły Kraków.

 

Powiązane tematy

Komentarze

 • ania 21 lip 2014

  "Bednarz c**l", "Bednarz wypi******j", to niektóre z napisów jakie ktoś namalował na murze ośrodka Wisły na Zarabiu. Prezes klubu skomentował je krótko: "Mam to w d***e

  No i pogadał yntelygent z yntelygentem.

  61 7 Odpowiedz
  • mysleniczaninzdziada 21 lip 2014

   a jak z takimi dyskutowac? tylko ich jezykiem! zrobic porzadek na stadionach! Na dalinie jakos jest spokoj tylko krakusy robia awantury i nam miasto niszcza

   39 16 Odpowiedz
   • ania 21 lip 2014

    zwyczajnie: nie dyskutować wcale!!!!!!!!!!!
    Złapać, niech myje te bazgroły, zasądzić drobną kwotę na rzecz Wisły i pochwalić go w gazetach za sponsoring. Koledzy z Cracovi już sami się nim zajmą.

    24 7 Odpowiedz
   • 21 lip 2014

    Tak dla jasności to Myślenice są za wISŁĄ... więc nie "Krakusy" tylko mieszkańcy Myślenic, którzy kibicują psiarni ^^

    3 30 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2014

  Gdyby ktoś nie wiedział to jest konflikt między kibicami Wisły a Prezesem Bednarzem przez co kibice protestują i nie chodzą na mecze- więcej informacji na tej stronie: www.pajacek.pl

  13 15 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  Po świetnym Mundialu dostałem znowu zimny prysznic w postaci ostatniej kolejki.

  12 4 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  i Właśnie z takimi debilami jak avri walczy Prezes

  17 6 Odpowiedz
 • Raphaell 21 lip 2014

  "Jacek Bednarz, prezes Wisły Kraków: Mam w d***e to, co jest napisane na murach miasta. Ja się nigdzie nie wybieram. (…) Nie będziemy z nimi prowadzili żadnego dialogu. (…) Dopóki ja tu będę, to ich nie wpuszczę [na stadion]. Każdy, kto będzie się tak zachowywał na meczach ekstraklasy może być pewien, że nie ma dla niego miejsca, dopóki ja będę tym klubem zarządzał - na łamach portalu gazeta.pl mówi prezes Wisły Kraków."-małe sprostowanie p.Prezesie...////...."mam to w dxxxpie,co jest napisane na murach miasta.Itd"/// Nie wiem czy Pan się orientuje i ogólnie wie o czym mowa gdyż NIE CHODZI TUTAJ O "MURY MIASTA".Lecz o mury właśnie Pańskiego Klubu,którego to jest Pan "zarządcą":)xD....a może się mylę? I czytał Pan inne napisy?:)

  7 2 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  @Tiger72 ta wojna między bednarzem, a Ultrasami i innymi Kibicami trwa już jakiś czas... To sie nie zmieni puki on nie odejdzie i wszyscy o tym wiedzą.

  3 7 Odpowiedz
  • Raphaell 21 lip 2014

   Ja to wiem jednakże na takie stanowisko i jakieś tam "poważanie" w środowisku ogólnym Pan Prezes może mógłby inaczej się wysławiać bo na tą chwilę,także dokłada do "ogniska" wypowiadając się w powyższy sposób?! Poza tym jak napisałem powyżej Panu Bednarzowi chodziło o "mury MIASTA"...ale to szczegół:) Pozdr.

   1 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  Prezes walczy :) "debile" za 10 zl kupiły psikacza i popsikały... w sumie nic nowego ale i tak wystarczyło żeby się tym zajmować i pisać :) teraz to mają chłopaki ubaw hahahahah

  11 2 Odpowiedz
 • 21 lip 2014

  Zarabie: Flott Cascaders Team $$$

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2014

  Jaki prezes tacy kibice:)
  Burmistrz sprowadził sobie Wisłę a w tym czasie szlag trafił Dalin.
  Nie ma to jak "mądre" i długofalowe zarządzanie miastem.

  8 3 Odpowiedz
 • 24 lip 2014

  Najlepszy sposób aby nie zawriować - Trzeba mieć w d..........to co się w głowie nie mieści.

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej