Piłka nożna V liga: Orzeł remisuje w meczu inauguracyjnym

orzelmyslenice.futbolowo.pl

W meczu inauguracyjnym sezonu 2014/15 zawodnicy Orła Myślenice zremisowali u siebie z Wolnymi Kłaj 1:1

W pierwszej połowie dominowali goście, którzy objęli prowadzenie. Najlepsze okazje do zdobycia bramki przed przerwą dla Orła mieli Żak, D.Górka i Mistarz. Najlepszej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego po strzale głową nie wykorzystał Mistarz, który posłał piłkę w boczną siatkę.

Po zmianie stron myśleniczanie atakowali coraz śmielej i tuż po przerwie ataki przyniosły efekt w postaci słupka, który piłką ostemplował Łysiak. Następnie ten sam zawodnik główkował po rożnym i futbolówka spadła na poprzeczkę. W końcu bramkę zdobył wprowadzony z ławki Suder, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem po podaniu Ślusarza.

Jedyna okazja Wolnych po przerwie, to strzał z rzutu wolnego tuż zza pola karnego, po którym piłka minimalnie minęła bramkę.

Kolejny mecz Orła Myślenice już w najbliższą środę 27 sierpnia o godzinie 17:30. Orzeł Myślenice podejmie u siebie Rabę Dobczyce.