Piłka nożna V liga: Po czterech kolejkach Orzeł ciągle bez zwycięstwa

Trzy remisy i jedna porażka. To bilans Orła Myślenice po czterech kolejkach V ligi

W ostatniej kolejce Orzeł podejmował u siebie Czarnych Staniątki, którzy mieli taki sam dorobek punktowy jak myśleniczanie. Z tego pojedynku obronną ręką wyszli goście, którzy wygrali w Myślenicach 1:3.

Pierwszego gola orłowcy stracili w 15 min., kiedy mocny strzał z narożnika pola karnego sparował Pajka, ale już przy dobitce nie miał najmniejszych szans. Kilkadziesiąt sekund później było 0:2, a piłkarze z Myślenic po wznowieniu gry, nie zdołali nawet przekroczyć połowy boiska. Stracili piłkę przed polem karnym, a kilka sekund później przegrywali już 0:3.

Miejscowi mogli zdobyć gola kontaktowego jeszcze przed przerwą, ale próbę Żaka i ładny strzał z wolnego Bałuckiego świetnie wybronił golkiper rywali.

Gospodarze dominowali w drugiej połowie, ale tylko raz udało im się wbić piłkę do siatki Czarnych za sprawą Marcina Parszywki w 59 min.

Po czterech kolejkach Orzeł Myślenice zajmuje 11 miejsce w tabeli. W niedzielę na wyjeździe zmierzy się z liderem Jordanem Zakliczyn, który z kompletem punktów prowadzi w tabeli.