Piłka nożna V liga: Orzeł w strefie spadkowej

W 9 meczach Orzeł przegrał 4 razy, zremisował 4 i wygrał tylko raz. Obecnie zajmuje 13 miejsce i po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w strefie spadkowej

Podopieczni trenera Sławomira Świecy nie mogą przełamać złej passy i z wyjazdowego meczu z Gdovią Gdów wrócili bez punktów. Już po pierwszych 15 minutach myśleniczanie przegrywali 3:0. Bramki jeszcze przed przerwą dla Orła strzelali Pyzio i Bałucki, ale w drugiej połowie nie udało doprowadzić do remisu.

Po 9 kolejkach Orzeł z 7 punktami na koncie zajmuje 13 miejsce w tabeli i po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w strefie spadkowej. Do tej pory myśleniczanie wygrali tylko z Górnikiem Wieliczką (1:0), zremisował 4 razy i tyle samo meczy przegrał.