Sport

Piłka nożna V liga: Orzeł w strefie spadkowej

Piłka nożna V liga: Orzeł w strefie spadkowej

W 9 meczach Orzeł przegrał 4 razy, zremisował 4 i wygrał tylko raz. Obecnie zajmuje 13 miejsce i po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w strefie spadkowej

fot. Marek Pajka orzelmyslenice.futbolowo.pl/

Podopieczni trenera Sławomira Świecy nie mogą przełamać złej passy i z wyjazdowego meczu z Gdovią Gdów wrócili bez punktów. Już po pierwszych 15 minutach myśleniczanie przegrywali 3:0. Bramki jeszcze przed przerwą dla Orła strzelali Pyzio i Bałucki, ale w drugiej połowie nie udało doprowadzić do remisu. 

Po 9 kolejkach Orzeł z 7 punktami na koncie zajmuje 13 miejsce w tabeli i po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w strefie spadkowej. Do tej pory myśleniczanie wygrali tylko z Górnikiem Wieliczką (1:0), zremisował 4 razy i tyle samo meczy przegrał.

Tabela po 9 kolejkach:

 

Powiązane tematy

Komentarze (8)

 • 13 paź 2014

  Szkoda, bo po wycofaniu z rozgrywek zasłużonego klubu jakim był Dalin, jeden z najstarszych w Polsce mieliśmy nadzieję w Orle. Brak prawdziwych działaczy społecznikow, którzy Dalin nawet w najtrudniejszych chwilach wspomagali swoim doświadczeniem, pracą w czynach spolecznych i żyli życiem klubu.Było , minęło.Myślmy jak temu zaradzić. Nie tylko pieniądze się liczą ,lecz również duma z reprezentowania takiego miasta jak Myślenice.Nikt nie oczekuje I czy II ligi, bo to ponad stan, ale przynajmniej ta IlI iga w tak pięknym mieście powinna być.

  11 3 Odpowiedz
 • 14 paź 2014

  Dalin się nie wycofał został zdołowany przez burmistrza Ostrowskiego, który wycofał wspomaganie finansowe, a całą kasę przekazał dla Orła, gdzie jednym z decydentów jest brat burmistrza. Aby Orzeł zdechł, a Ostrowski nie został ponownie burmistrzem.

  10 8 Odpowiedz
 • 14 paź 2014

  pieniądze których dalin nie dostał nie zostały przekazane żadnemu klubowi z gminy ty bardziej Orłowi wiec przestać pisać pierdoły. Co do zdychającego Orła to uważaj co mówisz bo zieloni się wezmą za ciebie. Jak ci tak zależy na tym dalinie to idź zarządzaj tym dziadostwem to zobaczysz jak to wygląda.

  8 6 Odpowiedz
 • 14 paź 2014

  to napisz gdzie jest druzyna Orła juniorów bo w tabeli ich nie widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7 5 Odpowiedz
 • 16 paź 2014

  - chyba w wychodzeniu na drzewo - najwyższa przegrana w małopolskiej lidze juniorów w tej rundzie 10: 2 to wynik hokejowy , taka łamaga szkoleniowiec nadaje się do pasienia kóz.

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej

Ruszył sezon tenisowy 2024
Tenis 1

Ruszył sezon tenisowy 2024

Pierwszy turniej w sezonie 2024 w Myślenicach w kategorii open wygrał Robert Tram, a w kategorii 55+ najlepszy okazał się Andrzej Kołodziejczyk   Na kortach...