Sport

Piłka nożna V liga: Orzeł ostatni w tabeli. Został jeden mecz

Piłka nożna V liga: Orzeł ostatni w tabeli. Został jeden mecz

Na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej Orzeł Myślenice zajmuje ostatnie miejsce w tabeli

W niedzielnym spotkaniu drużyna z Myślenic grała na wyjeździe z zamykającą tabelę Gościbią Sułkowice. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy z Sułkowic, którzy dzięki 3 punktom wydostali się ze strefy spadkowej, spychając tym samy Orła na dno tabeli. W sobotę 8 listopada w meczu wieńczącym rundę jesienną myśleniczanie zmierzą się z Rokitą Kornatka zajmującą 12 miejsce w tabeli. Zwycięstwo może pomóc im wydostać się ze strefy spadkowej.

W 12 spotkaniach Orzeł zdobył 8 punktów, strzelił 8 bramek (najmniej w lidze) i stracił 15. Bilans spotkań to jedno zwycięstwo, 5 remisów i 6 porażek. 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 3 lis 2014

  do służbista - Twoje komentaże stają się już nudne - wiem, że może odkryłeś klawisze Ctrl+C, Ctrl+V ale kopiowanie tych samych tekstów pod prawie każdym atrykułem jest dziecinadą. Może napisz jeden artykuł, wylej w nim wszyskie swoje żale,wstaw na główną i poproś redakcję, żeby automatycznie podpinała jako pierwszy komentaż link do tego artykułu.

  8 3 Odpowiedz
 • 3 lis 2014

  Klasa AAAAAAAAAAAAAAAA

  9 3 Odpowiedz
 • 4 lis 2014

  do png - Jeżeli Ci się nie podobają moje komentarze to ich po prostu nie czytaj i naucz się pisać bez błędów ortograficznych, a swoje rady wsadź sobie wiesz gdzie. Wszędzie gdzie tylko to będzie możliwe będę tępił nepotyzm Macieja Ostrowskiego. Widzę iż redakcja pewnie na polecenie burmistrza usunęła mój komentarz, byłbym wdzięczny o informacje dlaczego, czyżby cenzura Ostrowskiego ?

  7 5 Odpowiedz
 • 4 lis 2014

  Rokita da im mecz...

  3 Odpowiedz

Zobacz więcej