Miasto

MARG stworzył przestrzeń dla przedsiębiorców

MARG stworzył przestrzeń dla przedsiębiorców

Myślenicka Agencja Rozwoju Gospodarczego otworzyła centrum coworkingowe umożliwiające wspólną pracę w wynajętym pomieszczeniu. Przestrzeń dla przedsiębiorców powstała przy ul. Jordana 

Inkubator Przedsiębiorczości to ponad 200 m.kw. powierzchni biurowej i konferencyjno-szkoleniowej. Tu swoje miejsce mogą znaleźć nie tylko doświadczeni przedsiębiorcy, ale również zaczynający swoją przygodę z biznesem oraz osoby potrzebujące biurka z dostępem do sieci na przysłowiową „godzinę”.

Inkubator powstał w budynku przy ul. Henryka Jordana 4. W sali z otwartą przestrzenią znajduje się osiem biurek, cztery stoliki oraz zaplecze kuchenne i toalety. Jeśli do prowadzenia firmy wystarcza ci laptop, drukarka, skaner, internet bezprzewodowy to miejsce, które może cię zainteresować. 

- Rozpoczęcie działalności gospodarczej i wejście na rynek nie należy do łatwych. Na tym etapie istotne jest obniżenie kosztów i m.in. to oferuje inkubator – mówi Daniel Piskorski, prezes MARG.

W budynku oprócz miejsc biurowych do wynajęcia przygotowane zostały również sale konferencyjne, szkoleniowe i miejsce stworzone do spotkań biznesowych. 

Komentarze (8)

 • Brak zdjęcia
  12 lis 2014

  "Bezrobotni"to niezły biznes,żyja z nich tabuny urzędników w UP.różnej maści firmy organizujące za unijne pieniądze nikomu niepotrzebne kursy czy szkolenia a w głównej mierze przedsiębiorcy zatrudniający na śmieciówkach czy w ramach stażu z UP mający darmową siłę roboczą.Wynajmem biurek czy czajnika nie zlikwiduje sie w tym kraju bezrobocia ale można przed wyborami podnieść sobie notowania.

  25 8 Odpowiedz
 • OKOKI 12 lis 2014

  Krówka 123 ma 100% racji. Ale kasę z UE sie przekręciło.Przyjdzie tam pies z kulawą nogą.

  18 4 Odpowiedz
 • 12 lis 2014

  zamiast "centrum coworkingowe" nie można było napisać "wirtualne biuro"? czy tu już nie ma Polski? Za wynajem mam nadzieję, że płacą w EURO.

  17 6 Odpowiedz
 • 12 lis 2014

  Dokładnie, krówka Z bezrobotnych żyją tłumy ludzi. Wyłudzają kasę z systemu w imię pomagania im, a faktycznie pomagają tylko sobie napełniać portfel.

  14 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 lis 2014

  Cytat"Ludzie czytaliście to w ogóle? Przecież to jest miejsce dla biznesu czyli tych ktorzy maja pomysl jak robic kase i nie siedza na tylkach jak bezrobotni...." czyli dla takich jak Ferdek Kiepski on też ma pomysła tylko nie ma lokalu i kasy.Ktoś kto ma jakiego takiego pomysła to sobie znajdzie miejsce na biurko i czajnik a nie musi wynajmować w urzędzie.Chyba że chodzi o tych co przesiadują na ławeczkach ,onoi mają dużo pomysłów zwłaszcza po mamrocie to faktycznie przydałoby się im biurko i czajnik zwłaszcza przy takiej pogodzie.

  6 4 Odpowiedz

Zobacz więcej