Miasto

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

Od 1 grudnia Ośrodek Pediatryczno Internistyczny działający przy ulicy Szpitalnej 2 w Myślenicach zmienia swoją siedzibę 

Ośrodek Pediatryczno Internistyczny działający dotychczas przy ulicy Szpitalnej 2 w Myślenicach (w budynku dyrekcji szpitala) od 1 grudnia działać będzie w nowej siedzibie przy ulicy Słowackiego 88. 

Na dotychczasowych zasadach (umowa z NFZ) i w dotychczasowych godzinach przyjmować będą: lek. med. Anna Boryczko, lek. med. Anna Górnik, lek. med. Halina Makson-Dybizbańska, lek. med. Jerzy Marcinkowski, lek. med. Robert Mrowiec, lek. med. Mariusz Przała, lek. med. Bożena Skowrońska, lek. med. Beata Ślęczka.

 

Komentarze (26)

 • 30 lis 2014

  Problem będą mieć ludzie którzy nie posiadają samochodu, moim zdaniem lokalizacja fatalna

  74 14 Odpowiedz
 • 30 lis 2014

  Kłania się potrzebna od dawna komunikacja miejska. Tak by się przydała..... Miasto się rozrasta....

  50 4 Odpowiedz
 • Tomasz 30 lis 2014

  Szkoda że tak daleko, ale ok.

  32 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 gru 2014

  Podziękujcie Styczniowi, że wymówił lokal.

  29 9 Odpowiedz
 • 1 gru 2014

  Nie rozumiem czemu fatalna lokalizacja? Z naszego pseudo dworca PKS i Busów jest bliżej niż do szpitala. Za ogrodzeniem pełna diagnostyka Telefoniki / Certus. Parking. Problemem pozostają tylko lekarze.
  A ja w dalszym ciągu czekam na nowych lekarzy rodzinnych utworzonych przez szpital powiatowy. Teraz to nie ma do kogo iść. No chyba że po zwolnienie.
  A dyr. Styczeń wymówił lokal bo potrzebny był szpitalowi na własną działalność gabinetów specjalistycznych. W zamian za to padła propozycja wydzierżawienia ziemi koło szpitala na postawienie przez spółki lekarzy swojego lokum. Niestety lekarze woleli kupić ziemie koło przychodni Telefoniki i tam się wybudować.

  25 10 Odpowiedz

Zobacz więcej