Miasto

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

Od 1 grudnia Ośrodek Pediatryczno Internistyczny działający przy ulicy Szpitalnej 2 w Myślenicach zmienia swoją siedzibę 

Ośrodek Pediatryczno Internistyczny działający dotychczas przy ulicy Szpitalnej 2 w Myślenicach (w budynku dyrekcji szpitala) od 1 grudnia działać będzie w nowej siedzibie przy ulicy Słowackiego 88. 

Na dotychczasowych zasadach (umowa z NFZ) i w dotychczasowych godzinach przyjmować będą: lek. med. Anna Boryczko, lek. med. Anna Górnik, lek. med. Halina Makson-Dybizbańska, lek. med. Jerzy Marcinkowski, lek. med. Robert Mrowiec, lek. med. Mariusz Przała, lek. med. Bożena Skowrońska, lek. med. Beata Ślęczka.

 

Komentarze

 • Tomasz 30 lis 2014

  Szkoda że tak daleko, ale ok.

  32 9 Odpowiedz
 • 30 lis 2014

  Problem będą mieć ludzie którzy nie posiadają samochodu, moim zdaniem lokalizacja fatalna

  74 14 Odpowiedz
  • 30 lis 2014

   Kłania się potrzebna od dawna komunikacja miejska. Tak by się przydała..... Miasto się rozrasta....

   50 4 Odpowiedz
  • 30 lis 2014

   Fatalna lokalizacja - zależy dla kogo :)

   14 26 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   1 gru 2014

   Podziękujcie Styczniowi, że wymówił lokal.

   29 9 Odpowiedz
  • 1 gru 2014

   Nie rozumiem czemu fatalna lokalizacja? Z naszego pseudo dworca PKS i Busów jest bliżej niż do szpitala. Za ogrodzeniem pełna diagnostyka Telefoniki / Certus. Parking. Problemem pozostają tylko lekarze.
   A ja w dalszym ciągu czekam na nowych lekarzy rodzinnych utworzonych przez szpital powiatowy. Teraz to nie ma do kogo iść. No chyba że po zwolnienie.
   A dyr. Styczeń wymówił lokal bo potrzebny był szpitalowi na własną działalność gabinetów specjalistycznych. W zamian za to padła propozycja wydzierżawienia ziemi koło szpitala na postawienie przez spółki lekarzy swojego lokum. Niestety lekarze woleli kupić ziemie koło przychodni Telefoniki i tam się wybudować.

   25 10 Odpowiedz
   • 1 gru 2014

    Dla młodych ludzi to nie problem żeby podejść z dworca do nowej przychodni, ale nie wyobrażam sobie jak idzie tam starowinka o lasce, która ledwo nogami przebiera. Jak nie schody to strome zejście i podejście (w przejściu podziemnym). Poza tym większość busów ma przystanek koło warzywniaka albo LO Kościuszki skąd wgl były 2 kroki do starej przychodni. Więc lokalizacja faktycznie niezbyt trafiona.

    trzezwomyslacy napisał/a:

    A ja w dalszym ciągu czekam na nowych lekarzy rodzinnych utworzonych przez szpital powiatowy. Teraz to nie ma do kogo iść. No chyba że po zwolnienie.

    Z tym się zgadzam w 100%. Nie ma w przychodni nikogo kompetentnego. Iść po zwolnienie, ewentualnie po leki na najczęstsze choroby jak grypa, angina itp. O leczeniu nietypowych chorób nie ma mowy bo nasi lekarze nawet nie wiedzą jak się do tego zabrać.

    21 9 Odpowiedz
 • 30 lis 2014

  W którym miejscu to jest dokładnie?

  9 6 Odpowiedz
 • 30 lis 2014

  Nieopodal Biedronki.

  8 4 Odpowiedz
 • 30 lis 2014

  Wygląda na prosektorium...

  22 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 gru 2014

  Podziękowali.Został radnym czyli demokracja to jednak rządy większości a że większość to...... mamy co mamy.

  18 9 Odpowiedz
 • 1 gru 2014

  Przecież lokalizację wybrali lekarze kupując tam działkę a nie dyr. Styczeń..

  19 10 Odpowiedz
 • 1 gru 2014

  trzeźwomyślacy
  Nie rozumiesz problemu ? Przychodnia powinna się mieścić w największych skupiskach miasta tzn blisko osiedli i rynku a nie na obrzeżach miasta. Może Ty masz samochód, lub mieszkasz gdzieś tam blisko ale moi dziadkowie którzy mieszkają na osiedlu mają problem. Nie mają samochodu, bus od nich tam nie jedzie więc wychodzi że będę musiała ich wozić za każdym razem. Wcześniejsza lokalizacja nie sprawiała żadnych problemów bo z osiedla można było przejść pieszo, lub podjechać busem.

  16 6 Odpowiedz
 • 1 gru 2014

  A gdzie jest blisko rynku lub osiedla miejsce na przychodnie z parkingiem? Przychodnia jest piękna a co do dojeżdżania to są jeszcze taksówki !!!! Nikt nikogo nie zmusza tam do chodzenia, zawsze można zmienić przychodnie i lekarza.
  Jakoś nikt nie myslał dawniej o pacjentach z dolnego przedmieścia, Borzęta , Droginia że mieli daleko.

  24 17 Odpowiedz
 • 1 gru 2014

  Legalnie nie ma możliwości wybudowania lokalu, obojetnie, użytkowego,hadlowego bez zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych.W centrum obecnie nie ma możliwosci , to normalne ,że nowe podmioty będą powstawać na zewnątrz centrum.

  16 2 Odpowiedz
 • 2 gru 2014

  Zamiast się cieszyć, że mamy nową, piękną przychodnie, to trzeba jak zwykle na wszystko NARZEKAĆ!

  23 9 Odpowiedz
 • 2 gru 2014

  A czy przychodnia dermatologiczna pozostaje na miejscu?

  2 5 Odpowiedz
 • 2 gru 2014

  no to jest coś dla przedsiębiorczej osoby, zorganizować przystanek przy przychodni, parę busików i trzepać hajs, tylu tu chorych narzekających na odległość, pieniądz leży na ulicy tylko trzeba go podnieść a nie stać pod Betanią, a co do jakości wykończenia budynku to pozostawia wiele do życzenia,dzisiaj rano były "wielkie" kałuże, a nawet i potoki ze skraplającej się wody z szyb, trzeba uważać na dzieci bo te lubią się taplać w wodzie

  6 6 Odpowiedz
 • 3 gru 2014

  Halo redaktor załączona mapka jest błędna!!!!!!! Przychodnia znajduje się za biedronką a mapka przedstawia plast dach i okolice wędząki. Jak już coś piszecie to rzetelnie

  6 6 Odpowiedz
 • 3 gru 2014

  ten pseudo dyrektor szpitala nie zdaje sobie sprawy jak to daleko ta przychodnia ,ale co takiemu on ma do dyspozycji moze z 5 samochodowi kierowce ,na dodatek ten styczen to niedobry czlowiek i egoista samolub

  11 7 Odpowiedz
 • Adolf Popartyopopulos 3 gru 2014

  używaj wazeliny

  1 11 Odpowiedz
 • 19 gru 2014

  Dermatolog zostal na miejscu ;-)

  1 1 Odpowiedz
 • Andrzej Tomaszewski 31 gru 2014

  To będzie taka "ścieżka zdrowia" dla emerytów, szczególnie zimą!

  Odpowiedz
 • 14 sty 2015

  A czy numer telefonu do rejestracji jest nowy?

  4 Odpowiedz

Zobacz więcej

Tak będzie wyglądać lokal na Górnym Jazie. Ma powstać w 2022 roku
Myślenice 10

Tak będzie wyglądać lokal na Górnym Jazie. Ma powstać w 2022 roku

Na Górnym Jazie na Zarabiu powstanie restauracja, publiczne toalety, a nawet prysznice. Taki obiekt mają zamiar wybudować tu nowi dzierżawcy terenu. Ma być gotowy na czerwiec 2022 roku Gmina Myślenice wyłoniła przedsiębiorcę, który w ramach długoletniej dzierżawy zagospodaruje lokal gastronomiczny na Górnym Jazie na Zarabiu. W środę 27 maja w magi...

Tak wyglądał poranek przed wydziałem komunikacji w Myślenicach
Alarmujecie 26

Tak wyglądał poranek przed wydziałem komunikacji w Myślenicach

Zamrożony przez koronawirusa problem, związany z przepustowością w wydziale komunikacji starostwa powiatowego, wraca. Tak dzisiaj wyglądała kolejka przy ul. Drogowców „Dwa pierwsze zdjęcia zrobiłem po godzinie 7. To z automatem dwie minuty po godzinie 8. Drzwi otwierają o 8 i już nie ma numerków. Żeby coś załatwić, trzeba stanąć w kolejce między 4...

Dallas; Dom weselny, hotel, restauracja. Wielkie otwarcie 1 czerwca
Myślenice 0

Dallas; Dom weselny, hotel, restauracja. Wielkie otwarcie 1 czerwca

Dallas uchodzi za idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin, rocznic i innych imprez okolicznościowych. Chwaleni za świetną domową kuchnię oraz luksusowy hotel właściciele, postanowili poszerzyć działalność o restaurację  Nowością w Dallas będzie restauracja serwująca kuchnię staropolską oraz zestawy podróżne na wynos. W...