Dobczyce: I Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego

W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Niemiec, Słowacji i Polski

Dobczycki Klub Tenisowy TOP SPIN zorganizował w na kortach kompleksu sportowego Słoneczny Park w Sieprawiu I Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Partnerstwa. Wzięli w nim udział zawodnicy z Niemiec (Versmold) i Słowacji (Sarisske Michalany) oraz Polski (Dobczyce i Siepraw). 

Między sobą rywalizowały drużyny kobiet i mężczyzn w singlu i deblu. W sumie w turnieju wzięło udział 24 uczestników. Nad grą fair play czuwał sędzia główny – Grzegorz Kosek. 

Zwyciężczyniami turnieju w kategorii kobiet została drużyna Dobczyckiego Klubu Tenisowego TOP SPIN z Dobczyc w składzie: Agnieszka Domaradzka – Koszut, Agnieszka Sarga-Fuła, Magdalena Gaweł i Joanna Braś. Drugie miejsce zajęła drużyna z Sieprawia: Monika Kurek, Barbara Matoga, Marcelina Żmudzka i Dorota Hyży-Dobosz. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Słowacji - Ivana Miklosova i Jarmila Svecova. Drużyna z Versmold w składzie: Lena Steggemann i Rita Janikowska zajęła czwarte miejsce.

Zwycięzcami turnieju w kategorii mężczyzn została drużyna ze Słowacji  w składzie: Jozef Miklos i Martin Mernak. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Sieprawia - Janusz Dobosz, Wojciech Szmit, Radosław Siatka, Zbigniew Sanowski. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Dobczyc: Krzysztof Kasprzycki, Marek Koszut, Andrzej Braś i Edward Fuła. Drużyna z Versmold w składzie: Christian Ludewig i Wolfgang Beuge zajęła czwarte miejsce. 

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach