Piłka nożna V liga: Dalin rozbił Lotnika Kryspinów

Drużyna Dalinu po dwóch remisach  z Kmitą Zabierzów i Kaszowianką Kaszów tym razem wygrała z Lotnikiem 6:0.

Wynik meczu w 8 minucie otworzył  Michał Mistarz. Dwie bramki zdobył Dawid Kałat (40 i 77 min), dla którego było to już szóste i siódme trafienie w tej rundzie. Na listę strzelców wpisali się ponadto Jakub Burtan (51 min), Piotr Banach (80 min) oraz Andrzej Biel (87 min)

Trener Marcin Wojtunik: Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników. Po dwóch remisach z drużynami Kmity i Kaszowianki chcieliśmy się zrehabilitować i  zdobyć 3 punkty. Przez całe spotkanie byliśmy stroną dominującą, można powiedzieć ze od pierwszych minut kontrolowaliśmy przebieg meczu. Wszystkie założenia które nakreśliliśmy sobie przed meczem zostały zrealizowane . Bardzo się cieszę, że  młodzi zawodnicy którzy pojawili się po przerwie na murawie wnieśli sporo ożywienia do gry, co zaowocowało  zdobyciem kolejnych bramek.