Kolarstwo: Dwa wicemistrzostwa Polski dla TKKF Uklejna Myślenice

Reprezentacja TKKF UKLEJNA Myślenice na trasie liczącej 75 km wywalczyła 2 miejsce zostając tym samym Wicemistrzem Polski w klasyfikacji drużynowej

Nadszedł czas na Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Amatorów odbywające się w Wysowej-Zdrój. Reprezentacja TKKF UKLEJNA Myślenice na trasie liczącej 75 km i 1660 m przewyższenia wywalczyła 2 miejsce zostając tym samym Wicemistrzem Polski w klasyfikacji drużynowej. Zwycięską drużynę tworzą Tomasz Sikora, Tomasz Kołodziejczyk oraz Tomasz Matoga. Oprócz nich startował również Bolesław Kasperek.

Wicemistrzem Polski w kategorii (16-19 lat) został Tomasz Kołodziejczyk, który przyjechał na wysokim 12 miejscu OPEN, Tomasz Sikora zajął 5 miejsce OPEN jak i w kat. (30-39 lat), na 11 miejscu w kat. (20-29 lat) przyjechał Tomasz Matoga oraz 24 m. OPEN, natomiast Bolesław zajął 12 m. w kat. (30-39 lat) oraz 50 m. OPEN. Na starcie stanęło 78 zawodników.